سقوط قیمت بیت کوین
13
مارس

وقتی که پادشاه سقوط می کند

قیمت بیت کوین ساعاتی پیش سقوط شدیدی داشت و وارد کانال 3000 دلار شد. این ارز دیجیتال در روز گذشته حدود 40 درصد کاهش قیمت را شاهد بود. اما دوباره به قیمت بالای 5000 دلار برگشت. این اتفاق برای اولین بار است که در 7 سال گذشته اتفاق افتاده است. با توجه به عمر کوتاه و 11 ساله بیت کوین این اتفاق زمانی رخ داد که حتی بدبین ترین تحلیل گران هم، چنین اتفاقی را پیش بینی نمی کردند. سقوط بیت کوین باعث شد تا بسیاری از ارزهای دیگر نیز که با این ارز ترید می شوند، دچار کاهش شدیدی بشوند. در ادامه به دلایل آن و تاثیر سقوط بیت کوین بر کسب و کارهای آنلاین می پردازیم.

سقوط بیت کوین

وضعیت به شدت وحشتناک بازارهای مالی جهان که به دلیل شیوع ویروس کرونا در جهان اتفاق افتاده است باعث خارج شدن سرمایه ها از این بازارها شده است و همین دلیل موجب شده که بازار ارزها دیجیتال نیز دچار کاهش شدیدی شوند که پادشاه این بازار در راس آن قرار دارد.

بیت کوین طی یک هفته گذشته حدود ۵۰ درصد سقوط کرده است اما از نظر سالانه هنوز ۲۵ درصد مثبت است.

وحشت شدیدی در بازار بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال حکم فرماست حتی بدبین‌ ترین تحلیل‌ گران ارزهای دیجیتال و تریدرها هم انتظار چنین سقوط وحشتناکی را نداشتند.

دوباره شاهد آن هستیم که بسیاری می گویند:

«بیت کوین مرده است»

در همین حال،

برخی که به آینده بیت کوین ایمان دارند، در حال انباشت کردن بیشتر بیت کوین هستند. 

جمعه خونین

جمعه‌ خونین ارزهای دیجیتال

پس از رکود شدید بورس جهانی و قیمت نفت، کرونا ارزهای دیجیتال را هم به زانو درآورد.

بیت کویین در تاریخ 23 اسفند 98 با یک نزول تاریخی و دامپ و شارپ های وپی در پی کانال 3,000 دلار را هم لمس کرد!

دیشب یکی از بهترین یا بدترین شب های ترید یک تریدر رقم زده شد!

خیلی از تریدرها سرمایه های سنگینی را از دست دادند و عده کمی هم سودهای خوبی داشتند اما چون ارزش بیت کویین پایین آمده فعلا باید صبور باشند و امید به آینده داشته باشند.

سقوط بیت کوین و ارزهای دیجیتال

بحران کرونا

با فراگیر شدن بحران کرونا در بسیاری از کشورها، عملا طلا و پول نقد کاربرد خود را از دست می دهند. زیرا مراجعه به بانک و بورس ممکن نخواهد بود و حتی بازار طلا هم از دست خواهد رفت. عدم مراجعه فیزیکی و کاهش تقاضا راه را برای حضور اینترنتی و مجازی فراهم می آورد. از این رو در آینده ای نزدیک بازارهای بورس، طلا و نفت با افت مواجه خواهند شد. به زودی محبوبیت ارزهای دیجیتال و به خصوص بیت کوین در ماه های آتی با توجه به گسترش کرونا بسیار بیشتر خواهد شد و شاهد افزایش قیت این ارزها خواهیم بود.

در آینده نزدیک شاهد افزایش قیمت بیت کوین خواهیم بود.

پایگاه امن

بیت کوین بعد از بحران جهانی سال 2008 بوجود آمد که دارایی مردم را از حماقت های دولت ها و سیستم های بانکی بدور نگه دارد و پایگاه امنی برای همه مردم جهان باشد. اما با توجه به این که بسیاری از سکه های بیت کوین در دستان تعداد معدودی از سرمایه داران “اصطلاحا وال ها” است، این اتفاق محقق نشد و بیت کوین نتوانست از این آزمون سر بلند بیرون بیاید.

چه اتفاقی افتاده است؟

اتفاقی که شاهد آن بودیم شاید یک بازی سرمایه داری بوده است.

با این که شاهد کاهش شدید بیت کوین در صرافی ها بوده ایم اما خریدارن بسیاری اقدام به خرید این ارز کردند و باعث شدند به سرعت قیمت آن از کانال 3000 دلار دوباره به کانال 5000 دلار باز گردد. اما چه اتفاقی افتاده است؟ صرافی ها و سرمایه داران در حال جمع آوری بیت کوین ها و سایر ارزهای قابل رشد بازار هستند تا در آینده سود خوبی را نصیب خود کنند.

شاید در روزهای آینده نیز شاهد سقوط بیت کوین به صورت مقطعی باشیم.

اما در دراز مدت شاهد افزایش قیمت آن خواهیم بود.

کسب و کارهای آنلاین

کسب و کارهای آنلاین با توجه به بحران پیش آماده وضعیت بهتری از سایر کسب و کارهای سنتی دارند.

به زودی با فراگیری هر چه بیشتر این بیماری بسیاری از افراد که خود را در خانه ها قرنطینه کرده اند برای رفع نیازهای خود و یا سرگرم نمودن خود به سراغ انواع کسب و کارهای آنلاین می روند.

به زودی بسیاری از سرمایه هایی که تا به امروز در کسب و کارهای سنتی سرمایه گذاری شده بود به بازارهای آنلاین منتقل خواهد شد. با توجه به این موضوع به زودی فروشگاه های اینترنتی رشد فروش قابل توجهی خواهند داشت. مخصوصا فروشگاه هایی که به صورت محلی و در یک منطقه خاص فعالیت می کنند دارای فروش قابل توجهی خواهند بود.

بازارهای ارزهای دیجیتال نیز به سرعت در ایران رشد خواهد کرد و به زودی شاهد افزایش صعودی وب سایت ها و اپلیکیشن های تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال و صرافی های خرید و فروش این ارزها خواهیم بود.

طراحی سایت فروشگاهی

با توجه به سابقه خوب مستر مارکتینگ در طراحی حرفه ای وب سایت های فروشگاهی که در کارنامه خود دارد، می تواند به سرعت و با کیفیت بالا فروشگاه اینترنتی شما را طراحی و پیاده سازی کند و در راستای پیشرفت و جذب مشتری شما را یاری رساند.

انواع وب سایت :

سایر خدمات:

انواع مشاوره:

  • مشاوره طراحی سایت
  • مشاوره طراحی لوگو
  • مشاوره مدیریت اینستاگرام
  • مشاوره افزایش فروش

مستر مارکتینگ بر خلاف سایر شرکت های طراحی سایت، مشتریان خود را رها نکرده و به آن ها پشتیبانی و خدمات می دهد. همچنین برای جذب مشتری به شما کمک می کند تا بتوایند به سرعت رشد کرده و درآمد خود را افزایش بدهید.

در صورت تمایل می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مستر مارکتینگ تحقق رویای کسب و کار دیجیتال