زیبایی شناسی اینستاگرام
24
مارس

زیبایی شناسی برند در اینستاگرام چگونه است؟

باید برای موفقیت در اینستاگرام تلاش کنید و خلاقیت داشته باشید. هرگز نمی توانید صرفا با ارسال چند عکس و یا ویدئوی کپی شده به شهرت برسید و شاهد رشد پیج خود باشید. برای این که بتوانید از دیگران متمایز باشید و دیده شوید باید روی زیبایی شناسی برند خود در اینستاگرام کار کنید. پست هایی را ارسال کنید که کاملا مفید و جدید باشد و پاسخگوی نیاز فالوورهای شما باشد. باید بتوانید از یک استراتژی مناسب بر روی جریان تولید و انتشار محتوای خود بهره ببرید. در ادامه توضیح می دهیم که زیبایی شناسی برند در اینستاگرام چگونه است؟

زیبایی شناسی اینستاگرام

زیبایی شناسی اینستاگرام شما اولین چیزی است که مشتریان بالقوه هنگام بررسی مشخصات نام تجاری شما متوجه آن می شوند. مواردی هستند که در صفحه اینستاگرام شما به زیبایی شناسی کمک می کنند که می تواند پیروان جدید شما را به دست آورد یا تعامل آن ها را با شما بیشتر کند.

برخی از این موارد عبارتند از:

 • رنگ
 • چیدمان
 • لحن
 • احساس کلی

زیبایی شناسی منحصر به فرد و منسجم اینستاگرام نه تنها از نظر بصری خوشایند نیست بلکه می تواند شناخت برند و موفقیت تجاری را تا حد زیادی بهبود بخشد. این صدا ، شخصیت برند شما را منتقل می کند و به دنبال کنندگان شما کمک می کند تا فوراً محتوای شما را هنگام نمایش در فید تشخیص دهند. در حالی که این امر از لحاظ تئوری عالی به نظر می رسد، در واقع ایجاد یک زیبایی شناسی موفق در اینستاگرام می تواند مانند یک اقدام مبهم احساس شود.

زیبایی شناسی برند

با کلیک روی یک پست تنها، زیبایی شناسی اینستاگرام شما این حس را به مخاطبان می دهد که شما چه کسی هستید و چه چیزی باعث می شود تا برند شما در آن برجسته شود. تعیین برند تجاری شما اولین قدم اساسی است. شاید این روند را از قبل با وب سایت و یا لگوی خود شروع کرده باشید، اما لازم است برند خود را از طریق اینستاگرام به روشی زیبایی ببخشید که برای مخاطبان شما معنا پیدا کند.

زیبایی شناسی برند

نحوه ایجاد زیبایی شناسی اینستاگرام منحصر به فرد و منسجم

به این نکته توجه داشته باشید که هویت شما در همه جا باید یکسان باشد.

هیچ تفاوتی بین اینکه شما محصول و یا خدمات خود را در چه شبکه و پلتفورمی قرار می دهید نیست، پس تصویر هویتی شما در ابتدا باید یکپارچه طراحی گردد، اما چطور می شود به صورت حرفه ای و بهینه از این اینستاگرام استفاده کرد؟

شخصیت برند شما هر آنچه که هست باید به درستی ارزش آن نشان داده شود.

انواع شخصیت های برند:

 • بازیگوش
 • سنتی
 • جسور
 • اهل ریسک
 • مدرن
 • لاکچری
 • و …

تم بصری

زیبایی شناسی فقط با گذاشتن عکس های زیبا و با کیفیت به دست نخواهد آمد.

باید کل عکس ها و ویدئوهای گذاشته شده تن صدای شما باشند، وگرنه عکس های زیبا و با کیفیت همه جا پیدا می شوند. پس تم بصری شما بسیار مهم است. اشتراک گذاری هایتان را به صورت رندوم انجام ندهید، یعنی هر دم از این باغ بری می رسد نداریم، ایجاد محتوا در پیج شما نباید مخاطب را گیج کند، البته لازمه این کار این است که بازار هدف را به درستی تعیین کرده باشید.

برای هر محتوای خود داستانی خلق کنید.

ایجاد فرم خاص

بهتر است با انتخاب یک فرم خاص، که این فرم می تواند برگرفته شده از قسمتی از لوگو باشد ( ما به این حرکت کد دادن می گوییم )، و یا انتخاب یک رنگ و یا یک الگو ( پترن ) و یا انتخاب یک فیلتر ( مثلا خاکستری ) بر روی همه ی تصاویر باشد که در آن ها هماهنگی و هارمونی ایجاد می کند.

رنگ را جدی بگیرید

رنگ مهم ترین چیز در هنگام ایجاد زیبایی منحصر به فرد در اینستاگرام برای برند شماست.

تحقیقات نشان می دهد که رنگ حدود 85٪ تصمیمات خرید مصرف کننده را تحت تأثیر قرار می دهد. نه تنها این، بلکه رنگ شناخت 80٪ برند را افزایش می دهد. می توانید از پالت رنگ های گرم و یا رنگ های سرد برای انتخاب رنگ پست های اینستاگرام خود استفاده کنید. می توانید از تم سیاه و سفید استفاده کنید یا از یک رنگ خاص استفاده کنید. انتخاب همیشه با شماست و بر اساس سلیقه شما و شناخت فالوورهایتان صورت می گیرد.

مهم زیبایی شناسی است که باید شما ایجاد کنید

روش های زیادی برای استفاده از قدرت رنگ برای توسعه زیبایی شناسی اینستاگرام شما وجود دارد.

اگر از قبل وب سایت، لوگو و حضور در شبکه های اجتماعی دیگر دارید، از رنگ های تجاری از پیش تعیین شده خود استفاده کنید. پس از انتخاب رنگ های خود، آنها را در محتوای خود بگنجانید. لازم نیست که این امر آشکار باشد، بلکه باید به صورت خاص با لحن یا رنگی خاص به آن بپردازد. پس از انجام این کار، متوجه خواهید شد که صفحه اینستاگرام شما چسبیده و یکسان به نظر می رسد. حتی اگر محتواهای شما یکسان نباشد، یک پالت رنگ یکنواخت به طور طبیعی برای چشم خوشایند است و صفحه شما را جمع می کند.

زیبایی شناسی اینستاگرام

قدرت ویرایش را کشف کنید

اگر تا به حال یک صفحه اینستاگرام دیده اید که به نظر می رسد دارای همه اجزای مناسب است اما به نوعی کار نمی کند، متوجه قدرت ویرایش شده اید. منسجم ترین زیبایی شناسی اینستاگرام ، سبک ویرایش خود را پایین خواهد آورد. بین تصاویر تاریک و خلق و خوی و محتوای سبک و روشن تداخلی وجود ندارد. همه به نظر می رسد که در همان روز و در همان نور ایجاد شده است.

ساده ترین راه برای اطمینان از سازگار بودن زیبایی اینستاگرام شما، ویرایش عکس های شما با فیلترهای از پیش تنظیم شده است. فیلترهای از پیش تنظیم شده اینستاگرام فیلترهای premade هستند که می توانید با استفاده از یک برنامه ویرایش مانند Adobe Lightroom ، روی عکس های خود اعمال کنید. دیگر لازم نیست ساعت ها تلاش کنید تا دقیقاً به خاطر بیاورید که چقدر روشنایی را به عکس های خود اضافه می کنید.

برنامه ریزی داشته باشید

هنگامی که رنگ و سبک ویرایش خود را مشخص کردید، وقت آن است که برنامه فید اینستاگرام خود را برنامه ریزی کنید. شما می خواهید صفحه اینستاگرام شما متفکرانه و حرفه ای به نظر برسد و برنامه ریزی دقیق آن راهی برای انجام این کار است. هنگامی که شما فید خود را برنامه ریزی می کنید، می توانید ببینید که چه پست هایی در کنار یکدیگر به نظرخوب هستند. بعد از آن باید به فکر بیشتر دیده شدن باشید. یکی از بهترین راه ها برای بهتر دیده شدن ورود به اکسپلور اینستاگرام است. ورود به این بخش باعث ایجاد تعامل و جذب کاربر هدفمند بیشتری برای شما می شود.

اکسپلور اینستاگرام

برای بهتر دیده شدن پست های خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام می توانید از اکسپلور آن بهره ببرید.

در این بخش از اینستاگرام پست های شما به کسانی که فالوور شما نیستند هم نشان داده می شود. این کار باعث رشد هر چه بیشتر پیج شما شده و بر تعداد مخاطبین شما می افزاید. با خرید پکیج اکسپلور اینستاگرام از مستر مارکتینگ شما خواهید توانست تا پست خود را به صورت قطعی و 100% به اکسپلور اینستاگرام منتقل کنید!

شما می توانید با خرید پکیج اکسپلور اینستاگرام باعث رونق کسب و کار خود شوید.

کمک بگیرید

اگر وقت کافی ندارید و یا به تنهایی نمی توانید پیج خود را مدیریت کنید، حتما کمک بگیرید.

کمک گرفتن نه تنها بد نیست بلکه منجر به رشد هر چه بیشتر کسب و کار شما می شود. ما می توانیم با استفاده از تخصص خود شما را در رسیدن به موفقیت یاری کنیم. می توانید به بخش فروشگاه ما سری بزنید و یکی از پکیج های مدیریت اینستاگرام را انتخاب کنید.