طراح وب سایت کیست
14
آگوست

طراح وب سایت کیست و کارکردهای آن چیست؟

طراح وب شخصی حرفه ای است که دانش لازم را برای ایجاد وب سایت با مشخصات و الزامات لازم برای نمایندگی و دفاع از یک تجارت ، شرکت یا فعالیت در اینترنت جمع می کند. اما همچنین ، وضعیت وی به عنوان یک طراح به او اجازه می دهد تا به تمام صفحات سایت ظاهری شخصی بدهد ، چیزی که بسیار مهم است. در حقیقت طراح وب با کسب دانش کافی می تواند به صورت تخصصی به ایجاد یک وب سایت برای کسب و کار شما بپردازد. با مسترمارکتینگ همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را درباره خصوصیات طراح وب یاد بگیرید. در ادامه به شما خواهیم گفت که طراح وب سایت کیست و کارکردهای آن چیست؟ از کجا یک طراح سایت خوب پیدا کنیم؟

طراح وب سایت کیست ؟

به عنوان یک کارآفرین ، دانستن اینکه آیا برای پروژه خود به یک طراح وب احتیاج دارید ، می تواند گاهی اوقات دشوار باشد. آیا واقعاً ارزش این را دارد که طراحی صفحات وب سایت خود را به دست کارشناسان بگذارید؟ آیا هزینه های این سرمایه گذاری را در مقطعی کوتاه مدت ، میان مدت یا بلند مدت به دست خواهید آورد؟

بله ، ما در حال حاضر می دانیم که بیشتر کارآفرینان در ابتدا بودجه کمی دارند.

برای انجام ابتکار عمل، باید اولویت هایی تعیین شود.

طراح وب سایت کیست ؟
طراح وب سایت کیست ؟

شما می دانید که سفارش دادن کار طراحی سایت به یک طراح وب هزینه اضافی است (اگرچه در حال حاضر در یک فعالیت اقتصادی ثبت نام کرده اید نیز کسر می شود). اما شما همچنین می دانید که دانش فنی و هنری برای طراحی وب لازم برای ایجاد وب سایت خود با نتایج خوب ندارید. به خصوص اگر ما در مورد ایجاد یک وب سایت صحبت کنیم که انتظارات شما را برآورده سازد ، و در عین حال در سطح بالایی باشد. شما صرفا یه صفحه وب نمی خواهید، بلکه سایتی می خواهید که از سایر رقبا پیشی بگیرد و به نتایج گوگل هم راه پیدا کند.

این یک تصمیم پیچیده است ، درست است؟

به خصوص اگر پول کمی دارید.

نگران نباشید!

ما شما را تشویق می کنیم که به خواندن ادامه دهید تا به سؤالاتتان درمورد تصمیم گیری پاسخ دهید.

گزینه های دیگر برای ایجاد وب سایت

امروزه انواع مختلفی از سیستم ها و برنامه های کاربردی بصورت آنلاین وجود دارد که صفحات وب را با دانش کم و یا هیچ گونه دانش از زبان های طراحی یا برنامه نویسی می سازند. بسیاری از افراد علاقه مند به ایجاد یک وب سایت مرتبط با فعالیت یا تجارت خود آنها را انتخاب می کنند.

اما … آیا این واقعاً همان چیزی است که شما نیاز دارید؟

گزینه های دیگر برای ایجاد وب سایت
گزینه های دیگر برای ایجاد وب سایت

ابتدا باید توجه داشته باشید که این برنامه ها فقط ابزاری هستند و استفاده از بهترین آنها نیاز به دانش ، تکنیک و تجربه دارد. داشتن یک معماری اطلاعات صحیح برای محتوا برای شروع ایده آل است ، اما کافی نیست. اگر کار شما طراحی وب نیست ، احتمال زیاد این است که شما در نهایت ایجاد صفحه مانند اکثر ، “صفحات وب شمع”. این اتفاق حتی اگر از سیستم عامل “ظاهرا” بهترین سیستم ، حتی با محبوب ترین مدیر محتوای CMS نیز استفاده کنید ، اتفاق می افتد. مثلا طراحی سایت با وردپرس فقط نصب یک قالب نیست و کار تخصصی و حرفه ای است.

باید بگوییم نصب یک قالب طراحی سایت نیست.

هنگام شروع یک تجارت ، مهمترین چیز این است که برند خود را متمایز کنید.

این دقیقاً همان چیزی است که طراح وب به عنوان یک فرد حرفه ای به تجارت شما می آورد. چیزی که لازم نیست هزینه بالایی داشته باشد ، یا هزینه اضافی برای مدیریت یا نگهداری داشته باشد. طراح وب و بعد از آن متخصص سئو به شما کمک می کنند تا میان انبوهی از وب سایت ها دیده شوید. طراح سایت به طراحی ظاهری وب سایت شما اهمیت بسیار زیادی می دهد.

تا سایت شما دیده نشود به فروش دست نخواهید یافت.

ارزان نیز گران است

اگر متخصص نیستید ، صرفه جویی اولیه که ایجاد وب سایت شما ممکن است انجام شود می تواند به مرور زمان بسیار گران تر شود. شما در هنگام انتخاب یا تصمیم گیری که طراح وب با آن آشنا است ، خطای اشتباه را مرتکب خواهید شد. با اطمینان به شما خواهیم گفت که با افزایش اشکالات و یا رفع شکاف هایی که از ابتدا مورد توجه قرار نگرفته اند ، به مرور هزینه های زیادی را به شما تحمیل خواهد کرد و زمان زیادی را به شما تحمیل می کند، زیرا این امر به زمان بیشتری نیاز دارد.

یک طراح وب سایت چه کمک می کند؟

طراحان وب افرادی حرفه ای هستند که دانش فنی و خلاقیت زیادی دارند.

بسیاری از آنها صفحات وب را با انواع مختلف طراحی و توسعه می دهند:

 • بلاگ ها
 • صفحات فرود
 • فروشگاه های آنلاین
 • فروشندگان فایل ها
 • اطلاع رسانی و خبری
 • وب سایت های شرکتی
 • سایت های شخصی
 • وب سایت های آموزشی

آنها بطور مرتب از ابزار طراحی و نمونه سازی ، چارچوب ها ، مدیران محتوا ، ویراستاران یا طراحان طرح بصری و انواع ماژول ها و مؤلفه ها استفاده می کنند.

این افراد متخصص در زبان های ساختاری و برنامه نویسی هستند.

مانند:

 • HTML
 • CSS
 • Java script
 • PHP
یک طراح وب سایت چه کمک می کند؟
یک طراح وب سایت چه کمک می کند؟

کار طراح سایت چیست ؟

اما کار آنها همچنین شامل شخصی سازی صفحه شما برای منحصر به فرد بودن آن است.

با ایجاد ، بررسی ، جستجو و ترتیب مطالب مانند متن ، تصویر و فیلم و نحوه سازماندهی آنها از نظر زیبایی شناختی پیوند دارد. شما باید “تعادل” را پیدا کنید تا یک تصویر از برند ارائه شود. طراح وب صفحات وب منحصر به فردی را از بازخورد با مشتریان خود ایجاد می کند. با توجه به آنچه به آن منتقل می شود ، این کار را انجام می دهد ، توصیه می کند که کدام گزینه ها بهترین گزینه ها و اعطای برند هویتی به شرکت هستند. رنگ ها ، گرافیک ها و تصاویر را انتخاب کنید تا آنها به بهترین شکل تطبیق داده و مرتب شوند. علاوه بر این ، اطمینان حاصل می کند که جنبه هایی که در بهبود تجربه کاربر تأثیر می گذارد ، این کار را راضی کننده انجام می دهند.

کار طراحی کننده وبسایت چیست ؟
کار طراحی کننده وبسایت چیست ؟

طراحان وب به نوبه خود باید استعداد زیبایی شناسی بسیار خوبی داشته باشند ، حرفه آنها نیاز به انجام آنها دارد. از جدیدترین روندهای طراحی آگاه باشید و قادر به ارائه پیشنهادهای مفید و جذاب باشید که علاقه کاربران را برانگیزد. اما بدون شک مهمترین و پیچیده ترین چیز امکان جمع آوری همه چیزهای لازم به روشی منظم و منسجم است.

آیا شما فقط به طراحی وب نیاز دارید؟

اغلب تصور می شود که طراحان وب فقط خود را به موضوع طراحی اختصاص می دهند. هیچ چیز از واقعیت فراتر نیست. ما در توسعه فناوری های اطلاعات و ارتباطات یک قطعه اساسی را تشکیل می دهیم. ما وب سایتهایی را با ظاهری دلپذیر و ناوبری سریع درک می کنیم. ما عناصر یکپارچه ای را در اختیار شما قرار می دهیم که به افرادی که از ظرفیت های کمتری برخوردار هستند و یا محدودیت هایی برای دسترسی به اینترنت دارند ، استفاده می کنیم.

ما کل ساختار صفحات وب (بخش ها و دسته ها) را بهینه سازی صفحات ایجاد می کنیم تا سرعت بارگذاری سریع در یک بازه تضمین شود.

ما مراقبت می کنیم که وبسایت ایمن و پایدار باشد.

زمینه های عملکرد طراح وب گسترش یافته است.

بنابراین ، در بسیاری موارد از اجرای افزونه ها یا ماژول های مرتبط با سایر خدمات مکمل مراقبت می کنیم. به عنوان مثال ، مؤلفه هایی برای ارسال ایمیل یا ابزار برای SEO یا تجزیه و تحلیل وب. ایجاد صفحات تعاملی و ایمن که باعث تسهیل جریان اطلاعات بین یک تجارت و مخاطبان آن می شود ، نیاز به تعهد و مسئولیت دارد. بنابراین ، قابلیت استفاده وب از مهمترین مفاهیم در طراحی وب است. به طور خلاصه ، این در مورد ایجاد صفحات با تفسیر آسان است که دارای منوها یا بخش های ساده و در دسترس هستند تا اطلاعات را به روشی بصری ارائه دهند.

سایر ویژگی های طراح وب

طراح وب همچنین می تواند نقش مدیر وب سایت و حتی نگهداری و به روزرسانی ها را انجام دهد. به عنوان یک شخص مسئول درج مطالب جالب ، توسط شرکت یا اشخاص ثالث ، چیز مهمی برای جذب بازدید کنندگان و دنبال کنندگان جدید وجود دارد. شما باید بدانید که چگونه متن ها ، درج تصاویر ، فایل های صوتی ، فیلم ها ، گرافیک ها ، انیمیشن ها و حتی بازی ها را درج کنید. بسیار مهم است که شما همکاری ویراستاران ، بخش بازاریابی یا روابط عمومی شرکت را داشته باشید.

بهترین طراحان وب کارهای خود را در مراحل مختلف توسعه انجام می دهند و باید بر هنر سئو تسلط داشته باشند. در بهینه سازی مطالب با کلمات کلیدی مناسب که موقعیت یابی را انجام می دهند مواظب باشید. این مهم است اگر هدف سعی کنید به نتیجه مطلوبی در موتورهای جستجو برسیم تا نمای صفحه افزایش یابد.

آنها همچنین می توانند در استخدام یا مدیریت خدمات رزرو دامنه و اقامت واسطه باشند. عیب یابی مشکلات که ممکن است توسط پاسخ صفحه در سرور ارائه شود. از نسخه های پشتیبان و یا نسخه های پشتیبان از فایل های جلوگیری از ریزش احتمالی یا حذف داده ها استفاده کنید. رفتن یک قدم بیشتر به معنای کار بر روی برون سپاری محتوای وب است. برای مثال ، از منابع برای تسهیل انتشار آن در شبکه های اجتماعی استفاده کنید ، به طوری که تصاویر با درج URL ها در زمان بندی شما نمایش داده می شوند.

مزایای استخدام یک طراح وب

استخدام خدمات یک طراح وب تضمین کیفیت برای توسعه وب سایت یا شرکت شما می باشد.

تصمیمی که امکان ایجاد وب سایت با هویت خاص خود را داشته و قادر به تمایز خود از دیگران است. همچنین با توجه به اینکه شغل شما باید از طراحی وب پاسخگو برخوردار باشد ، برای نمایش محتوای متفاوتی در نسخه دستگاه های تلفن همراه. مطمئناً در زمان کمتری صفحه آماده و بهینه خواهد شد که انجام آن به تنهایی غیرممکن خواهد بود. دوباره از این جنبه ، آنچه که در ابتدا گران تر است ، در پایان ارزان می آید. به این فکر کنید که آیا برای رفع مشکلات باید بعداً پرداخت هزینه کنید؟

آیا کمی هزینه در ابتدا بهتر از هزینه های فرسایشی با اتلاف وقت نیست ؟

چرا نباید یکبار درست هزینه کنید و تا مدت ها از آن بهره ببرید؟

سرمایه گذاری سود آور با استخدام طراح

اگرچه بسیاری آن را هزینه ای بسیار بزرگ می دانند که بدون آن می توانند انجام دهند ، در دراز مدت استخدام یک متخصص طراحی وب ، یک سرمایه گذاری بسیار سودآور است. سرمایه گذاری وقت یا پول در بازاریابی دیجیتال یا کمپین های بازاریابی ایمیل با ارسال کاربر به صفحاتی که قانع نمی شوند ، به تجارت آسیب می رساند. برداشت اول آنچه باقی مانده است. در صورت استفاده از ابزارهای تحلیل و تأیید ، این امر مشهود خواهد بود.

ابزارهایی مانند:

 • Google Analytics
 • کنسول جستجو گوگل

علاوه بر این ، شما می توانید زمانی را که در تحقق و مراقبت از صفحه از دست می دهید به مشاغل خود اختصاص دهید ، در غیر این صورت خیلی هزینه های بیشتری از شما می برد. داشتن شخصی برای مراقبت از هر دو وظیفه باعث می شود تا در زمینه های مفید دیگر فعالیت شما نیز متمرکز شود. در صورت استخدام تعمیر و نگهداری ، برقراری ارتباط خوب با استودیو یا حرفه ای برای آگاهی از تغییرات ، به روزرسانی ها و سایر رویدادهای مربوط به صفحه ضروری است.

نتیجه گیری

اگر هدف شما از داشتن یک صفحه وب منحصر به فرد ، با ساختار خوب و با کیفیت است ، بدون شک بهترین گزینه داشتن یک طراح وب حرفه ای است. وی وظیفه اصلی ساختن دارایی اصلی ارتباط دیجیتال با مشتریان و انتقال تصویر تجارت یا شرکت شما در زمینه آنلاین را بر عهده دارد. متحد اساسی در توسعه فعالیت شما برای دستیابی به موفقیت است.

بودجه کم دارید؟

به یک وب سایت سفارش دهید که در ابتدا صفحات کمتری داشته باشد اما مقیاس پذیر باشد که امکان ایجاد صفحات جدید در آینده را با قابلیت های جدید فراهم می آورد. اگر وب سایت شما شامل یک وبلاگ است ، با رشد کسب و کار شما ، می توانید محتوای جدیدی را در صورت نیاز برای گسترش و جذب مشتری به آن اضافه کنید. تقویم را برنامه ریزی کنید ، تنها می توانید هزینه وب سایت خود را کم کنید اگر فاکتور تاریخ پس از ثبت نام شما به عنوان یک فریلنسر یا شرکت داشته باشد.

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

البته ، برخورد با متخصصان نیز این موارد را شامل می شود.

در مستر مارکتینگ ما با در نظر گرفتن بخش و رقابت ، طراحی وب حرفه ای را انجام می دهیم. سایت هایی را که به ما سفارش می دهند به دلیل شکل ظاهری از سایرین متمایز است و کاربران از اولین بازدید آنها را به خاطر می آورند.

این هدف واقعی برای دلیل وجود طراح وب است.