17
آگوست

آپدیت جدید اینستاگرام

به تازگی و به نقل از وبسایت wongmjane آپدیت جدیدی از اینستاگرام به زودی منتشر میشود که همراه با تغییراتی در ظاهر و کلیت تنظیمات اینستاگرام میباشد.

در بررسی های اولیه گفته شده است که اینستاگرام تغییرات اصلی در قسمت استوری انجام خواهد شد که میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

تغییر آیکون‌های مختلف در بخش استوری به عنوان اولین تغییر در آپدیت جدید اینستاگرام معرفی شده است. احتمال میرود که آیکون‌ها مشابه آیکون‌های بالا باشد.

در این مقاله آمده است که اینستاگرام تغییراتی در بومرنگ استوری نیز انجام میدهد اما میتوان به این موضوع نیز اشاره کرد که به گفته اینستاگرام در تاریخ 8 فوریه 2019 طراحی و رابط کاربری جدید به اینستاگرام اضاقه میشود که میتوان به این آپدیت توجه بیشتری داشته باشیم چراکه قطعا این آپدیت مورد نظر اینستاگرام در این تاریخ است.

طبق آیکون‌های بالا، اینستاگرام با توجه به حالت‌های مختلف استوری، آیکون‌های آنها را بازطراحی کرده است. این بازطراحی در قسمت UI استوری اینستاگرام است.

اولین تغییر بزرگ در آپدیت جدید: اصلاح قابلیت‌های بومرنگ استوری

از سال 2016 اینستاگرام با اضافه کردن گزینه بومرنگ در استوری، توانست لحظات شادی را برای کاربران اینستاگرام ایجاد کند. در آپدیت جدید نیز با اضافه کردن حالت‌های جدید به بومبرنگ، توجه زیادی به این گزینه داشته است.

اضافه کردن لایه‌ها به استوری

در این آپدیت اینستاگرام تلاش کرده است تا با اضافه کردن طرح‌ها و لایه‌های متنوع به استوری، تجربه‌ی جدیدی به کاربران بدهد و تا حدی استفاده از سایر اپلیکیشن‌های جانبی را بی‌نیاز ساخته است.

مهم ترین آپدیت، به اشتراک گذاری کامنت‌ها!

به تازگی در این خبر اعلام شده است که اینستاگرام درحال بررسی و آزمایش یکی از مهم ترین موضوعات یعنی به اشتراک گذاری کامنت‌ها میپردازد. اگر این آپدیت عملی شود، احتمالا شاهد تصاویری مشابه عکس زیر باشیم.

درحال حاضر با بررسی‌های انجام شده میتوان گفت این آپدیت یکی از بزرگترین آپدیت‌های اینستاگرام خواهد بود که به کاربران دسترسی آزادتری نسبت به گذشته در اشتراک گذاری محتواها میدهد.

آپدیت بعدی، شخصی سازی نوتیفیکیشن‌ها یا همان اعلان‌ها

طبق همین گزارش، اینستاگرام در این آپدیت میخواهد امکان جداسازی و شخصی‌سازی نوتیفیکیشن‌ها را به کاربران بدهد تا دیگر خیلی نوتیفیکشن‌ها شلوغ نشود و بتوانید راحت‌تر بررسی روند فالوورهای خود را داشته باشید.

و در آخر، احتمالا امکان اضافه شدن دسترسی برنامه‌های مرتبط و حتی ربات‌ها!

طبق عکس منتشر شده، احتمال میرود اینستاگرام امکان آزاد سازی دسترسی اپلیکیشن‌هایی که از بیرون از فضای اینستاگرام به اکانت شما متصل میشود یا ربات‌ها را در این آپدیت انجام دهد!!!

نظر شما چیست؟