20
مارس

تاثیر تبریک سال نو بر رشد کسب و کارها

سال نو مبارک. امیدواریم سالی خوب و به دور از بیماری را پیش رو داشته باشید. حتما شما هم این روزها بارها تبریک سال نو را به اشکال مختلف دیده و شنیده باشید. این تبریک ها ممکن است به صورت متنی، عکس و یا ویدئو برای شما ارسال شده باشد. اینستاگرام یک بستر مناسب برای ارسال تبریک های مناسبتی و همچنین محلی برای یافتن آن ها می باشد. بسیاری از افراد که به دنبال پیام جدیدی برای ارسال به دوستان و آشنایان خود هستند در این پلتفرم به دنبال محتوای مناسب می گردند. در ادامه به تاثیر تبریک سال نو بر رشد کسب و کارها می پردازیم.

سال نو

سال نو بهترین فرصت برای نو شدن است. این فرصت هم برای انسان ها و هم برای کسب و کارها بسیار مناسب است و می توانند با نگرشی جدید به پیرامون خود نگاه کنند و راهی را برای بهبود خود بیابند. متاسفانه عید امسال با بیماری کرونا همراه شده است و بسیاری از مردم را درگیر خود کرده است. در این میان دید و بازدید ها کمتر شده است و به شکل آنلاین دنبال می شود. از این رو جامعه بیش از پیش نیاز به محتوای جدید برای تبریک سال نو دارد. یکی از محل هایی که می توان به انتشار محتواهای جذاب پرداخت، بستر اینستاگرام است. می توان از این بستر برای رشد هرچه بیشتر بازدیدهای پست ها استفاده کرد.

یکی از راه های افزایش بازدید برای پست ها و متعاقب آن افزایش فروش، بازاریابی ویروسی است. به کمک این روش از بازاریابی می توان با کمترین هزینه بیشترین رشد را داشته باشیم. مدیریت هزینه و کاهش آن برای بسیاری از کسب و کار ها از اهمیت فراوانی برخوردار است. با توجه به شرایط اقتصادی که با آن مواجه هستیم، کاهش هزینه ها الزامی است. باید بتوانیم با کمترین هزینه بیشترین تاثیر را بگذاریم و به بیشترین حجم از فروش برسیم.

در ادامه بازاریابی ویروسی را شرح می دهیم.

بازاریابی ویروسی

ویروس‌ها زندگی جالبی دارند. ویروس‌ها به میزبان خود می‌چسبند و از منابع آن تغذیه می‌کنند. این کار را ادامه می‌دهند تا تعداد خود را افزایش بدهند. اگر در محیط مناسبی قرار بگیرند، سرعت رشد و تکثیر آنها به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند. ویروس حتی نیازی به جفت‌گیری ندارد، فقط تقسیم و تکثیر می‌شود. با هر بار تقسیم، تعداد آنها به شکل تصاعدی افزایش پیدا می‌کند.

حتما با خود فکر می‌کنید که ویروس چه ربطی به بازاریابی دارد؟!
بازاریابی ویروسی به استراتژی‌ها و راهکارهایی در بازاریابی گفته می‌شود که باعث می‌شود تک‌تک افراد، پیام تبلیغاتی شما را به دیگران منتقل کنند. این شیوه از بازاریابی، شرایط را برای افزایش آگاهی از برند و تأثیرگذاری بیشتر تبلیغات فراهم می‌کند. این استراتژی درست مثل ویروس، از شیوه‌ تکثیر سریع برای انتشار پیام به هزاران و میلیون‌ها مخاطب استفاده می‌کند.

تبریک سال نو

تبریک سال نو نیز می تواند یک محتوای ارزشمند برای انتشار در این بستر باشد. با توجه به موقعیت زمانی که در آن واقع شده ایم این نوع از پست ها به سرعت پخش شده و گسترش بیشتری دارند. کاربران پست هایی با این ماهیت را پخش کرده و آن را به صورت ویروسی گسترش می دهند.

اما اگر تعداد فالوورهای شما کم است و یا در انتشار محتوا مشارکت نمی کنند چه باید کرد؟

برای این کار باید بیشتر دیده شوید.

تبریک سال نو

بیشتر دیده شدن

برای این که پست های اینستاگرام بیشتر دیده شود راهکاری مطمئن وجود دارد.

یکی از روش ها برای جذب افراد سرگردان که به دنبال پست های مناسبتی هستند استفاده از تب اکسپلور است. بسیاری از افرادی که قصد پیدا کردن یک پست جذاب را دارند در قسمت سرچ به صورت مستقیم و در تب اکسپلور به صورت هدفمند جذب می شوند.

از ویژگی های تبلیغات در اکسپلور:

  • فروش بیشتر
  • دریافت مشتری
  • دیده شدن
  • جذب فالوور
  • لایک بیشتر
  • افزایش ویو
  • تعامل بالا
  • بازخورد خوب

اکسپلور اینستاگرام

اکسپلور اینستاگرام یا همان Instagram Explore صفحه یا تب مخصوصی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است که پست هایی از صفحات کاربری دیگر کاربران در سرتاسر جهان را به صورت یکجا به شما نشان می دهد، فارغ از اینکه شما آن صفحات را دنبال کرده یا نکرده باشید. این صفحه  بر اساس الگوریتم های مخصوص اینستاگرام برای هر کاربر به شدت شخصی سازی می شود.

با خرید پکیج اکسپلور اینستاگرام از مستر مارکتینگ شما خواهید توانست تا پست خود را به صورت قطعی و 100% به اکسپلور اینستاگرام منتقل کنید!

با خرید پکیج اینستاگرام موفقیت کسب و کار خود را تضمین کنید.

شما می توانید با خرید پکیج اکسپلور اینستاگرام باعث رونق کسب و کار خود شوید.