هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی آنلاین
19
ژوئن

هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آنلاین

هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آنلاین از آن دست مسائلی است که برخی از مشتریان در ابتدای کار به آن توجه زیادی می کنند. درست است که هر چه هزینه کمتر باشد در ظاهر به سود مشتری است اما در باطن شاید نتواند امکانات مورد نظر و همچنین تجربه کاربری مناسبی را به وی بدهد. با این حال مسترمارکتینگ توانسته است با بهترین طراحی سایت خرید اینترنتی وردپرس ، هزینه ها را تا حد معقولی کاهش دهد تا میزان رضایت مشتریان خود را در حد زیادی افزایش دهد.

هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

باید توجه داشته باشید هزینه طراحی اولیه وب سایت از مسائلی است که نمی توان کیفیت را فدای آن کرد. شاید بسیاری از افراد با هزینه های بسیار پایین اقدام به نصب یک قالب بر روی دامنه شما بکنند اما این طراحی سایت نیست و فرد تنها با نصب یک قالب کار را تمام شده می داند. ما در بسیاری موارد شاهد بوده ایم که فرد به اصطلاح طراح با نصب یک قالب هزینه ای از مشتری دریافت کرده و کار را تمام شده دانسته است. این کار یک اشتباه بسیار بزرگ است و در این موارد طراحی سایتی رخ نداده است و تنها یک قالب بر روی هاست و دامنه نصب شده است.

هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آنلاین
هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آنلاین

هزینه طراحی سایت فروشگاه آنلاین

نسبت به میزان و کاری که قرار است انجام شود و حوزه کاری که سایت در آن طراحی می شود، هزینه ها متفاوت است. ممکن است برای یک حوزه کاری ظاهر و زیبایی سایت ملاک باشد و در حوزه دیگر که رقابتی تر است ساختار سایت و بهینه سازی های آن اهمیت بیشتری داشته باشد. بسیاری از معیارها در قیمت موثر است و می تواند در هزینه تمام شده سایت تاثیر بگذارد. پس از طراحی نیز مواردی وجود دارند که می توانند هزینه های ماهیانه ای را برای سایت شامل شوند که در صورت عدم توانایی صاحب سایت به تیم طراح آن محول می شود.

برخی از این موارد عبارتند از :

  • پشتیبانی دائم از سایت
  • تولید محتوای مداوم
  • سئو و بهینه سازی
هزینه طراحی سایت فروشگاه آنلاین اینترنتی
هزینه قیمت طراحی سایت فروشگاه آنلاین اینترنتی

مزایای طراحی حرفه ای سایت فروشگاهی

طراحی حرفه ای سایت فروشگاهی مزایای بیشماری دارد که می تواند موجب رشد کسب و کار شما بشود. هر چه مخاطب سایت شما را بیشتر بپسندد و داخل آن بماند، احتمال خرید کردن وی از شما بیشتر خواهد بود. جلب توجه مخاطبین باعث خواهد شد تا احتمال رجوع وی به فروشگاه اینترنتی شما و خرید او افزایش پیدا کند. هرچه سایت زیباتر و هدفمندتر طراحی شود ، احتمال جذب مخاطب و فروش افزایش پیدا خواهد کرد. طراحی سایت لوکس جذاب می تواند بر تعداد مشتریان و حجم خرید آن ها بیافزاید.

برخی از مزایای طراحی حرفه ای :

  • جلب رضایت مخاطبین و ورودی ها
  • رجوع دوباره کاربران و انجام خرید
  • افزایش فروش محصولات و خدمات
  • نشر بیشتر محتوای شما و دیده شدن
  • افزایش زمان ماندگاری در سایت

برای دریافت مشاوره می توانید با ما تماس بگیرید.