هزینه طراحی لوگو حرفه ای آنلاین
14
ژانویه

هزینه طراحی لوگو حرفه ای آنلاین

اگر به فکر طراحی یک لوگوی حرفه ای برای کار خود افتاده اید مستر مارکتینگ بهترین گزینه برای شما است. مستر مارکتینگ با کمترین هزینه طراحی لوگو حرفه ای آنلاین به شما در تحقق ایده هایتان کمک می کند. علاوه بر طراحی لوگو ، مستر مارکتینگ سایر خدمات کسب و کار برای توسعه فعالیت و جذب مشتری را با مشاوره رایگان در اختیار شما عزیزان می گذارد.

هزینه طراحی لوگو حرفه ای آنلاین مستر مارکتینگ
هزینه طراحی لوگو حرفه ای آنلاین

طراحی لوگو حرفه ای

طراحی یک لوگوی حرفه ای و خوب، یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در موفقیت کسب و کار شما است. اگر به دنبال یک لوگوی حرفه ای برای کسب و کار خود هستید که در ذهن مشتریان خود بمانید، مستر مارکتینگ بهترین گزینه برای شما است. مستر مارکتینگ به تجربه بالایی که در خصوص طراحی لوگوی حرفه ای دارد به بسیاری از کسب و کارها خدمات طراحی لوگو داده است که موجب رضایت آنان گردیده است. از طرفی مشاورین مستر مارکتینگ آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند تا با مشاوره کاملا رایگان شما را در رسیدن به نتیجه نهایی همراهی کنند.

ویژگی یک لوگوی حرفه ای

لوگوی شما باید یونیک بوده و به چشم مخاطب آشنا نباشد. لوگو بایستی قدرت حضور در بازار رقابتی را داشته باشد و بلافاصله توسط مشتریان شما تشخیص داده شود که متعلق به کار و برند شما است. در واقع طرح لوگوی شما باید معرف کار و نوع فعالیت شما باشد. یک راه بسیار مناسب برای طراحی لوگوی اختصاصی برند شما، عدم استفاده نشان های عمومی ، تصاویر و یا آیکون های تکراری است که بعضی از طراحان از آن ها استفاده می کنند و یا با سایت های آنلاین آن را می سازند.

از ویژگی های یک لوگوی خوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ایده پردازی مناسب
  • طرح اولیه خوب
  • گرفیک برداری
  • طراحی وکتور
  • رنگبندی مناسب
  • نسخه سیاه و سفید
  • در نظرگرفتن رسانه انتشار
  • انتخاب تایپوگرافی

هزینه طراحی لوگو

یکی از مسائلی که خیلی از صاحبان کسب و کارها با آن توجه ویژه ای می کنند، هزینه هایی است که بابت طراحی لوگو می خواهند بپردازند. هزینه طراحی لوگو نرخ ثابتی نداشته و به سلیقه و نظر طراح تعیین می شود. هرچه طراح حرفه ای تز بوده و کارهای موفق بیشتری داشته باشد به طبع آن دستمزد بیشتری برای طراحی لوگوی مشتری مطالبه می کند. مهارت و خلاقیت طراح تاثیر بسیار زیادی در طراح ارائه شده نهایی خواهد داشت. هرچه توانایی طراح بیشتر بوده باشد می تواند کار ایده آل تری به مشتری تحویل دهد.

هزینه طراحی لوگو
هزینه طراحی لوگو آنلاین

هزینه طراحی لوگو حرفه ای

از آنجایی که لوگو نشان دهنده برند است و معرف کسب و کار است از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر به دنبال طراحی یک لوگوی مناسب و حرفه ای هستید باید طراحی را برگزینید که توانایی لازم برای طراحی خلاقانه لوگو را داشته باشد. مستر مارکتینگ با ارائه طرح های بسیار حرفه ای به مشتریان خود را در این زمینه مطرح کرده است. شما برای استعلام هزینه لوگو حرفه ای می توانید با ما تماس بگیرید و یا در بخش تماس با ما در سایت پیام و راه های ارتباطی خود را بگذارید تا مشاورین ما با شما تماس حاصل نمایند.

مستر مارکتینگ ارائه دهنده مشاوره رایگان در زمینه طراحی لوگو