طراحی لوگوی ساده
29
ژانویه

طراحی لوگوی ساده در تهران

اگر به فکر طراحی یک لوگوی ساده برای کسب و کار خود افتاده اید ، مستر مارکتینگ با طراحی انواع لوگوی ساده و حرفه ای برای مشتریان خود توانسته است رضایت حداکثری آن ها را به دست آورد و بهترین طراحی لوگو ساده تهران را به آن ها ارائه بدهد. یکی از خصوصیات طراحی لوگو توسط مستر مارکتینگ تنوع و خلاقیت بالای آن است که شما را از سایرین متمایز کرده و هویتی مستقل به کسب و کار شما می بخشد. اگر به فکر قیمت طراحی لوگو در تهران هستید اصلا نگران نباشید، چون ما همیشه سمت مشتری هستیم و انصاف را رعایت می کنیم. هزینه طراحی لوگو حرفه ای توسط مستر مارکتینگ در عین ظرافت کار و حرفه ای بودن، پایین تر از سایر طراحان لوگو است. مستر مارکتینگ بهترین طراح لوگوی ساده در تهران است که بهترین کیفیت طرحی لوگو را به مشتریان خود ارائه می دهد.

طراحی لوگوی ساده در تهران
طراحی لوگوی ساده در تهران مستر مارکتینگ

لوگو چیست

لوگو در حقیقت نشان دهنده هویت یک برند است. کسب و کارها می توانند از طریق لوگوی خود نوع خدمات، اهداف و محصولاتشان را سریع‌تر به مخاطب معرفی کنند. لوگو یک نشانه‌ گرافیکی است که معرف کار و نوع فعالیت شما بوده و می‌تواند به صورت های زیر طراحی شود:

 • علامت
 • سمبل
 • نوشتار
 • ترکیبی

انواع لوگو

لوگو انواع متفاوتی دارد و به شیوه های متفاوتی نیز طراحی می شود. این که لوگو به چه شیوه طراحی شود به نظر مشتری و سلیقه طراح آن بستگی دارد. معمولا لوگو به نحوی طراحی می شود که بیشترین تاثیر را بر روی مشتری بگذارد و ماندگاری بیشتری در ذهن مخاصب داشته باشد. از این رو طراحی لوگو بر اساس شیوه های بازاریابی و اهداف کسب و کار مرتبط است و باید تمام جنبه های آن سنجیده شود. طراحی لوگو حرفه ای باید باشد تا مشتریان را درگیر خود کند. معمولا طراحی لوگوی ساده را می‌توان براساس استفاده از عناصری مانند نوشتار، شکل و غیره به سه گروه کلی تقسیم نمود:

 • استفاده از عنصر تصویر
 • استفاده از عنصر نوشتار
 • ترکیب تصویر و نوشتار

طراحی لوگوی ساده

اگر به فکر طراحی لوگوی ساده برای کسب و کار خود افتاده اید، مستر مارکتینگ به عنوان بهترین طراح لوگوی ساده در تهران می تواند نظر مثبت شما را جلب کند. شما می توانید قبل از سفارش طراحی لوگوی تجاری خود با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما برخوردار شوید. ما در راستای موفقیت کسب و کار شما و انتخاب بهترین ایده طراحی با شما صحبت خواهیم کرد تا یک لوگوی با کیفیت و مناسب را پس از سفارش دریافت کنید. تیم متخصص ما برترین طراحی لوگو ساده تهران را به شما تحویل خواهند داد.

بهترین طراح لوگوی ساده
بهترین طراح لوگوی ساده

ویژگی های لوگوی خوب

هر لوگو باید خصوصیات مخصوص به خود را داشته باشد تا در عین سادگی، یکتایی را نیز رعایت کند. لوگو باید خاص بوده و غیر تکراری باشد تا مشتری بلافاصله بعد از دیدن آن به یاد برند شما بیافتد. در واقع لوگو به نوعی تداعی کننده برند در ذهن مشتری است. مثلا شما بلافاصله بعد از دیدن سیب گاز زده اپل به یاد برند آن که همان اپل است می افتید. در حیقیقت این لوگو در ذهن شما نهادینه شده و همیشه تداعی کننده برند اپل است. از دیگر ویژگی های یک لوگوی ساده خوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • با مفهوم برند همخوانی داشته باشد
 • خصوصیات برند را انعکاس دهد
 • معرف فعالیت های برند باشد
 • در نهایت زیبایی ساده باشد
 • پیچیده، شلوغ و سردرگم نباشد
 • استفاده صحیح از رنگ ها
 • رعایت تناسب و اصول طراحی
 • ثبات شکل در اندازه های مختلف
 • خلاقیت و ظرافت در اجرا و فرم

همواره به طراحی لوگوی خود دقت داشته باشید و همه جوانب آن را بسنجید و به خوانایی و زیبایی آن توجه کنید. زیرا لوگو در ارتباط با مشتری نقشی کلیدی برای شما ایفا خواهد کرد و باعث محبوبیت شما در نزد مشتریان خواهد شد. یکی از مسائل مهم در طراحی لوگو انتقال مفاهیم و نوع فعالیت کسب و کار شما به مشتریان است که باید در هنگام طراحی به آن توجه شود.

بهترین طراح لوگوی ساده

مستر مارکتینگ با کیفیت بالا و ظرافت خاصی که برای طراحی های خود در نظر می گیرد توانسته است رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود را کسب کند. وجود تعداد بالای مشتریانی که از خدمات مستر مارکتینگ استفاده کرده اند باعث شده عنوان بهترین طراح لوگو در تهران را کسب کنیم. ما به مشتریان زیادی در زمینه طراحی لوگو خدمات داده ایم. می توان به تعدادی از این موارد اشاره کرد:

بهترین طراح لوگوی ساده در تهران
مستر مارکتینگ بهترین طراح لوگوی ساده در تهران

طراحی لوگو ساده تهران

اگر به دنبال طراحی لوگوی ساده در تهران هستید می توانید با ما تماس بگیرید. تیم طراحی ما بهترین خدمات را متناسب با کار و فعالیتی که دارید به شما عزیزان ارائه می دهند. تمامی خدمات ما به صورت حرفه ای است و تیم ما دارای اعضای متخصصی است که در کار خود بسیار حرفه ای می باشند. طراحی لوگو ساده تهران برای کسب و کارهایی که در شهر تهران فعال هستند بسیار ایده آل می باشد اما سایر هموطنان نیز می توانند سفارش های خود را به صورت آنلاین به ما بسپارند.

نمونه کارها

مستر مارکتینگ با توجه به طراحی های زیادی که داشته نمونه کارهای زیادی در رابطه با طراحی لوگوی ساده دارد اما با این وجود این طرح ها را به مرور در نمونه کارها آپلود خواهد کرد. در صورت تمایل به دیدن نمونه کارها می توانید با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید برای دیدن نمونه کارهای طراحی لوگو از دکمه زیر استفاده کنید و به بخش نمونه طراحی های لوگو هدایت شوید.