restricted account چیست
13
ژوئن

قابلیت restricted account چیست ؟

قابلیت restricted account در اینستاگرم چیست ؟ شاید شما هم اسم رستریک اکانت را شنیده باشید و برای شما هم سوال پیش آمده باشد که restricted account چیست ؟ در حقیقت این یک قابلیت جدید در این شبکه اجتماعی است که به مقابله با قلدری های مجازی می پردازد. رستریکت اکانت کاربر در اینستاگرام حالتی است که می توان برخی از کاربران را در این اپلیکیشن محدود کرد تا نتوانند کامنت ها توهین آمیز در زیر پست ها ارسال کنند و یا به فحاشی بپردازند. در ادامه بیشتر درباره این قابلیت جدید اینستاگرام برای شما توضیح خواهیم داد و می گوییم که این ویژگی جدید restricted account برای چیست.

restricted account چیست ؟

restricted account instagram یک قابلیت جدیدی از اینستاگرام است به معنای محدود کننده است. مفهوم آن به این معناست که می توان اشخاصی را که در زیر پست ها فحاشی کرده و یا کامنت های توهین آمیز می گذارند را محدود کرد. مفهوم آن به این معنی است که می توان به سمت جامعه ای سالم تر در این شبکه اجتماعی پیش رفت و با افرادی که عقده های خود را در این شبکه تخلیه می کردند ، برخورد کرد. این قابلیت این امکان را به فرد می دهد تا از شر مزاحمت های چنین افرادی خلاص شود. از این به بعد می توان آدم هایی که فحاشی و بی ادبی می کنند را به راحتی محدود کرد بدون آنکه نیاز باشد تا آن ها را بلاک کنید.

restricted account instagram  چیست ؟
قابلیت restricted account instagram چیست ؟

این کار به شیوه ای انجام می شود که حتی خود فرد توهین کننده متوجه آن نخواهد شد و فقط سایر کاربران ، دیگر پیام های او را در زیر پست ها نخواهند دید. در اصطلاح به این عمل Shadow ban گفته می شود که یکی از قابلیت های بی نظیر اینستاگرام است. یعنی آن فرد مزاحم می توانند کامنت بگذارد و حتی کامنت خود را در زیر پست ببیند ولی سایر فالوورها نمی توانند آن کامنت توهین آمیز را ببینند.

restricted account در اینستاگرام چیست؟

restricted account instagram یک محدودیت است که باعث می شود که طبق اظهارات جدید وبلاگ اینستاگرام که منتشر شده است، “نظرات در مورد پست های شما از شخصی که شما محدود کرده اید ، فقط برای آن شخص قابل مشاهده باشد.” … اینستاگرام در حال حاضر به افراد اجازه می دهد حساب ها را مسدود کرده و نظرات را مدیریت کنند. ویژگی جدید اینستاگرام که برای جلوگیری از زورگویی طراحی شده است ، گزینه “محدود کردن” به کاربران امکان کنترل بیشتر در مورد اظهار نظر فالوورهایشان در هر یک از پست های خود را می دهد.

بدین شکل می توان نظرات توهین آمیز را مدیریت کرد.

شیوه restricted account instagram چیست ؟

برای اضافه کردن یکی از فالوورهای مزاحم اینستاگرام به فهرست restricted account instagram کافی است انگشت اشاره خود را روی کامنت زیر پست مورد نظر خود گذاشته و سپس انگشت خود را به سمت چپ بکشید. با انجام این عمل به صفحه ای دیگر منتقل می شوید که مربوط به تنظیمات حریم شخصی در اینستا است و از همان جا یا به وسیله اکانت فالوور مد نظر می ‌توانید دسترسی وی را به پست های خود محدود کنید تا دیگران کامنت‌های او را در زیر پست های شما مشاهده نکنند. البته به خاطر داشته باشید کامنت های او برای خودش قابل مشاهده است اما سایر کاربران نمی توانند آن را ببینند.

رستریکت اکانت کاربر 

با این عمل کاربر بلاک و یا آنفالو نمی شود ولی پیام های او در بخش کامنت ها به دیگران نشان داده نمی شود ولی خود فرد می تواند آن کامنت را ببیند. از این به بعد برای این که پیام های او در کامنت ها به نمایش گذاشته شود ، نیاز به تایید صاحب پیج دارد.

از مزایای رستریکت اکانت کاربر :

  • عدم نمایش کامنت های توهین آمیز
  • نیازی به بلاک و یا آنفالو کردن نیست
  • فالوور های پیج کاهش پیدا نمی کند
  • امکان مدیریت کامنت ها وجود دارد
  • تایید کامنت های افراد خاطی
  • سالم سازی محیط کامنت پیج ها
  • عدم نیاز به بستن کامنت ها برای همه

چگونه کاربران خوب اضافه کنیم

برای افزودن کاربران خوب به پیج اینستاگرام روش هایی وجود دارد.

این روش ها عبارتند از :

برای اخذ مشاوره می توانید با ما تماس بگیرید.