حذف اکسپلور اینستاگرام
07
ژانویه

حذف اکسپلور اینستاگرام

شاید شما هم به فکر حذف اکسپلور اینستاگرام و یا بستن اکسپلور اینستاگرام افتاده باشید، تا از دست این تب شلوغ اینستاگرام خلاص شوید. خیلی ها می پرسند که چگونه اکسپلور اینستاگرام را پاک کنیم؟ یا به فکر حذف آن افتاده اند. پاك كردن اکسپلور اینستاگرام مسئله ای است که ذهن کاربران این شبکه اجتماعی را به خود مشغول کدره است و به فکر حذف اکسپلور اینستاگرام افتاده اند. کمی صبر کنید و ادامه متن را مطالعه بفرمایید. اگر می خواهید بدانید که چگونه اکسپلور اینستاگرام را پاک کنیم در ادامه با این مطلب همراه ما باشید.

حذف اکسپلور اینستاگرام

اکسپلور یا همان اکسپلورر یکی از بخش های شلوغ اپلیکیشن اینستاگرام است و می تواند برای برخی بسیار جذاب باشد و برای برخی دیگه آزاردهنده باشد. از این رو برخی از کاربران به دنبال حذف اکسپلور اینستاگرام از این اپ هستند و می خواهند بدانند که چگونه می شود اکسپلور اینستاگرام را پاک کنیم.

چگونه می توانیم اکسپلور اینستاگرام را پاک کنیم
چگونه اکسپلور اینستاگرام را پاک کنیم ؟

بستن اکسپلور اینستاگرام

متاسفانه یکی از مشکلاتی که در اینستاگرام با آن مواجه هستیم، پست و مطالب نامربوطی است که شاید آن ها را نپسنیدم. هر کسی علایق منحصر به فرد خود را دارد و ممکن است از بعضی از این مطالب رضایت نداشته باشد. به خاطر همین برخی از افراد به فکر بستن اکسپلور اینستاگرام یا حذف خود اینستا می افتند. پاک کردن اکسپلورر اینستاگرام کاری نیست که ممکن باشد. چون این شبکه اجتماعی این قابلت را در اختیار کاربران خود قرار نداده است. اما می شود به جای پاک کردن اکسپلور آن را پاکسازی کرد.

پاکسازی اکسپلور اینستاگرام

منظور از پاکسازی اکسپلور اینستاگرام ، حذف پست های نامربوط است. این پست ها برای همه مناسب نیست. برای همین اینستا امکانی را برای پاك كردن اکسپلور اینستاگرام و یا پاکسازی آن از محتوای نامناسب قرار داده است. این کار موجب می شود تا بتوانید آنچه را که به آن علاقه ندارید را پاک کنید.

چگونه اکسپلور اینستاگرام را پاک کنیم

درباره حذف کردن اکسپلور اینستاگرام صحبت زیاد است…

خیلی از افراد می پرسند که چگونه اکسپلور اینستاگرام را ببندیم و آن را حذف کنیم ؟ همچنین وبسایت های زیادی را دیده ام که تیتر برخی از مطالب آنها چنین است : « چگونگی حذف اکسپلور اینستاگرام !» و یا درباره بستن اکسپلور اینستاگرام در آن ها صحبت شده است. یا مطالبی را درباره چگونه اکسپلور اینستاگرام را پاک کنیم ارائه داده اند.

حذف اکسپلور اینستاگرام
حذف اکسپلور اینستاگرام

باید به شما بگویم که خیر! این کار ممکن نیست.

تب اکسپلور اینستاگرام به هیچ عنوان قابل پاک شدن نیست و اصلا حذف نمی شود. باید با آن مدارا کنید یا کاملا نادیده اش بگیرید. پس به فکر بستن اکسپلور اینستاگرام نباشید.

اما چرا اینقدر مطمئن حرف می زنم؟ بگذارید کمی دقیق تر به موضوع نگاه کنیم ؛

بنظر شما راه کسب در آمد اینستاگرام از کجا است؟

طبیعتا تبلیغات! با این وجود تمام تلاش اینستاگرام بر این است که کاربران را مدت بیشتری در اپلیکیشن خود نگه دارد تا شانس دیدن تبلیغ مشتریانش توسط آنها بیشتر و بیشتر شود تا تبلیغ دهندگان را راضی تر نگه دارد.

کاربرد اکسپلور اینستاگرام

شاید بتوان گفت اکسپلور اینستاگرام مهم ترین ترفند این کمپانی برای درگیر کردن مخاطبان است.

در واقع اگر شما چنین قابلیتی را در اپلیکیشن اینستاگرام نداشتید، پس از چند دقیقه که پست های فالوورهایتان را می دیدید و دیگر پست یا استوری جدیدی از دوستان خود مشاهده نمی کردید از اپلیکیشن خارج می شدید و این به ضرر اینستاگرام است. تمام سعی اینستاگرام این است که شما را بیشتر درگیر محتواهای عرضه شده بکند. حتی اجازه لینک گذاری در پست ها را نمی دهد تا مبادا از آن خارج شوید و به پلتفرم دیگری بروید.

اگر برای شما هم سوال پیش آمده باشد که اکسپلور اینستاگرام چیست ؟ و به چه درد ما میخورد ؟

باید بگوییم اکسپلور اینستاگرام یکی از بهترین مکان های اینستاگرام برای افزایش فالوور واقعی و جذب کاربر هدفمند برای کسب و کار شما است. در واقع با قرار گرفتن پست پیج شما در سرچ اینستاگرام یا همان اکسپلور، باید منتظر سیل عظیم فالوورها به سوی پیج خود باشید. هر چه کسب و کار شما مخاطب بیشتری داشته باشد به همان نسبت سود شما بیشتر خواهد شد و به درآمد بالاتری خواهید رسید.

هر چه بیشتر دیده شوید بیشتر فروش می کنید.

بنابراین تمام تلاش خود را بکنید تا پست های خود را در تب اکسپلور اینستاگرام بیاندازید.

این کار برای کسب و کار شما بسیار سودمند است و می توانید کاربران واقعی را جذب کنید و اصلا نگران نباشید که زحمات شما به هدر برود چرا که حذف اکسپلور اینستاگرام به هیچ عنوان نه در حال حاضر و نه در آینده عملی نخواهد شد.

تبلیغات در اکسپلور

شما می توانید با قرار گرفتن در اکسپلور اینستاگرام در کسب و کار خود تحول بزرگی ایجاد کنید و به فروش خود رونق بدهید. امروزه با وجود تحریم ها و مشکلات اقتصادی که گریبان همه آحاد جامعه به خصوص کسب و کارها را گرفته است، نیاز است که فروشگاه های اینترنتی و اینستاگرامی بیشتر از پیش دیده شوند تا بتوانند مشتری هایی را که قصد خرید دارند به خود جذب کنند. مسلما بدون دیده شدن نخواهید توانست به فروش موفقی دست یابید. یکی از ابزارهای موثری که می تواند شما را در این امر یاری کنید ربات هوشمند اینستاگرام است. به کمک این ربات می توانید فالوورهای هدفمندی را جذب کنید که با اهداف شما همخوانی دارند.

یکی از روش های بازاریابی دیجیتال برای جذب مشتری های سرگردان استفاده از تب اکسپلور است. بسیاری از افرادی که قصد خرید کالا و یا دریافت کالایی خاص را دارند در قسمت سرچ به صورت مستقیم و در تب اکسپلور به صورت هدفمند جذب می شوند.

از ویژگی های تبلیغات در اکسپلور:

  • فروش بیشتر
  • دریافت مشتری
  • دیده شدن
  • جذب فالوور
  • لایک بیشتر
  • افزایش ویو
  • تعامل بالا
  • بازخورد خوب

یکی از خدمات مستر مارکتینگ اکسپلور اینستاگرام است.

شما می توانید با خرید پکیج اکسپلور اینستاگرام باعث رونق کسب و کار خود بشیود.

امیدواریم با خواندن این مطلب از حذف اکسپلور منصرف شده باشید.

دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید.