حذف پست های نامناسب اکسپلور
09
ژانویه

حذف پست های نامناسب اکسپلور اینستاگرام

اگر شما هم به فکر حذف پست های نامناسب اکسپلور اینستاگرام افتاده باشید باید در بخش تنظیمات اقدام خاصی را انجام دهید. البته در رابطه با این مورد باید بگویم که اکسپلور اینستاگرام تنظیمات خیلی خاصی ندارد اما می توان کاری کرد که پست هایی که بیشتر می پسندیم را برای ما نمایش بدهد و پست هایی که نمی پسندیم را نمایش ندهد.

شما می توانید به جای حذف اکسپلور اینستاگرام پست های نامربوط آن را حذف کنید.

توضیحاتی که در این مطلب می دهیم شاید خیلی ربطی به بازاریابی اینستاگرامی و قرار دادن پست در اکسپلور نداشته باشد و صرفا برای تجربه کاربری بهتر شما در استفاده از این تب اینستاگرام است. به کمک تنظیمات اکسپلور اینستاگرام شما می توانید پست هایی که علاقه ای به آنها ندارید را مشخص کنید و این تب شلوغ را خلوت تر کنید. اینستاگرام به مرور زمان دیگر چنین پست هایی را برای شما به نمایش نخواهد گذاشت.

حذف پست های نامناسب اکسپلور

برای حذف پست های نامناسب اکسپلور اینستاگرام به تب اکسپلور اینستاگرام بروید و بر روی هر پستی که نمی خواهید دیگر مانند آن را ببینید، کلیک کنید. توجه داشته باشید پست هایی که از نظر محتوایی در یک سطح هستند را مد نظر بگیرید. پس از آن بر روی دکمه سه نقطه در بالای آن پست کلیک کنید.

منویی مشابه شکل زیر برای شما باز می شود :

حذف پست های نامناسب اکسپلور اینستاگرام
حذف پست های نامناسب اکسپلور اینستاگرام

اکنون بر روی گزینه آخر یا همان See Fewer Posts Like This کلیک کنید.

این عبارت به معنای ” مشاهده پست‌های کمتر مانند این ” است. یعنی پست های کمتری با این سبک محتوا به شما نشان خواهد داده شد. این کار باعث شناخت بهتر اینستاگرام نسبت به علایق شما می شود.

پس از این مرحله، چنین پیامی برای شما نمایش داده می شود :

حذف پست اکسپلور اینستاگرام
حذف پست اکسپلور اینستاگرام

این بدان معناست که کار شما با موفقیت به انجام رسیده است.

 پس از مدت زمان کوتاهی که چنین کاری را انجام دادید و با حذف پست های نامناسب اکسپلور ، اینستاگرام بیشتر متوجه علاقه شما می شود و پست هایی که به آن ها علاقه ندارید را نیز درک می کند. با این کار شما بیشتر می تواند اکسپلور را برای خود شخصی سازی کند. در نتیجه تجربه بهتری در اختیار شما می گذارد.

مزیت های شخصی سازی اکسپلور

از مزیت های حذف پست های نامناسب اکسپلور اینستاگرام می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حذف پست های نامناسب
  • حذف پست های ناپسند
  • نمایش کمتر پست ها
  • نمایش پست های مورد علاقه
  • شخصی سازی اکسپلور
  • محتوای مناسب تر

شما می توانید این عمل را چندین بار انجام دهید تا از شر پست های نامناسب خلاص شوید.

اگر برای رونق کسب و کار خود به فکر چاره ای هستید، می توانید با خرید پکیج بازدید اینستاگرام از مستر مارکتینگ پست های پیج خود را به اکسپلور منتقل کرده تا مشتری بیشتری جذب کنید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.