قرار گرفتن پست در سرچ اینستاگرام
18
جولای

قرار گرفتن پست در سرچ اینستاگرام

یکی از راه های گرفتن بازدید بیشتر و جذب فالوور برای اینستاگرام ، قرار گرفتن پست در سرچ اینستاگرام است. با این روش شما می توانید محتوای خود را به ده ها و شاید صدها هزار نفر نشان دهید. این پست ها به افرادی نشان داده خواهد شد که علاقه مندی هایی منطبق بر محتوای ارائه شده شما داشته باشند. اگر پیج انگلیسی زبان داشته باشید و یا از محتوای انگلیسی و هشتک های آن استفاده کنید، حتی ممکن است محتوای شما به میلیون ها نفر در سرتاسر دنیا نشان داده شود. با مسترمارکتینگ همراه باشید تا راهی را به شما نشان دهیم تا بدون دردسر و آسان پست ها و استوری های خود را به اکسپلور هدایت کنید.

قرار گرفتن پست در سرچ اینستاگرام

اینستاگرام در اپلیکشین خود بخشی به عنوان  explore instagram دارد. این بخش قبلا در نسخه وب این شبکه اجتماعی موجود نبود اما به تازگی به آن افزوده شده است. حتی جدیدا قسمت دایرکت نیز به نسخه وی اضافه شده است. در بخش اکسپلور پست های جالب از سایر کاربرانی که آن ها را فالوو نکرده ایم به نمایش گذاشته می شود. معمولا این پست ها بر اساس علاقه مندی های ما است. در این بخش حتی استوری های محبوب نیز به نمایش گذاشته می شود. الگوریتم اینستا به گونه ای طراحی شده است تا پست هایی را به کاربران نشان دهد که به آن علاقه دارند. به این شیوه توانسته است تا کاربران را هر چه بیشتر در شبکه اجتماعی خود نگه دارد. این روش باعث وابسته تر شدن کاربران به این شبکه اجتماعی می شود و روشی است برای دنبال کردن کسانی که نمی شناسند.

بهترین روش قرار گرفتن پست در سرچ اینستاگرام
بهترین روش قرار گرفتن پست در سرچ اینستاگرام

مزیت های رفتن به اکسپلور

قرار گرفتن پست در سرچ اینستاگرام و اکسپلور دارای مزیت های بسیاری است که می تواند باعث رشد و ترقی پیج شما شود. قطعا پست های شما هر چه بیشتر دیده شوند ، تعامل با پیج شما افزایش خواهد یافت و افراد بیشتری شما را فالوو خواهند کرد. افزایش تعامل و فالوورها به رشد هر چه بیشتر پیج ها کمک می کند و نقش اساسی در رشد و توسعه آن ها دارد.

برخی از مزیت های رفتن به سرچ

  • دیده شدن هر چه بیشتر محتوای شما
  • افزایش فالوورها اورگانیک و هدفمند
  • افزایش میزان تعامل کاربران به پیج
  • بیشتر شدن تعداد لایک های پست ها
  • کامنت های بیشتر برای پست ها
  • اشتراک گذاری پست ها توسط افراد

روش رفتن سریع به سرچ اینستاگرام

برای راحتی شما کاربران پکیجی را آماده کرده ایم تا به واسطه آن بتوانید پست های خود را با سریع ترین شکل ممکن و به شیوه ای آسان به قسمت سرچ و اکسپلور اینستا منتقل کنید. برای این کار می توانید از دکمه زیر استفاده کنید تا به صفحه مربوطه هدایت شوید. با وسیله این پکیج حرفه ای و تخصصی می توانید قرار گرفتن پست در سرچ اینستاگرام را تضمین کنید و به آسانی به این بخش منتقل شوید.