قرار گرفتن پست در سرچ اینستاگرام
18
جولای

قرار گرفتن پست در سرچ اینستاگرام

یکی از راه های گرفتن بازدید بیشتر و جذب فالوور برای اینستاگرام ، قرار گرفتن پست در سرچ اینستاگرام است. با این روش شما می توانید محتوای خود را به ده ها و شاید صدها هزار نفر نشان دهید. این پست ها به افرادی نشان داده خواهد شد که علاقه مندی هایی منطبق بر محتوای ارائه شده شما داشته باشند. اگر پیج انگلیسی زبان داشته باشید و یا از محتوای انگلیسی و هشتک های آن استفاده کنید، حتی ممکن است محتوای شما به میلیون ها نفر در سرتاسر دنیا نشان داده شود. با مسترمارکتینگ همراه باشید تا راهی را به شما نشان دهیم تا بدون دردسر و آسان پست ها و استوری های خود را به اکسپلور هدایت کنید.

ورود پست به بخش سرچ اینستا

به کمک این روش می توانید پست های خود را به قسمت سرچ اینستاگرام بفرستید. با قرار گرفتن پست ها در بخش سرچ اینستا شاهد افزایش فالوورهای خود به صورت طبیعی خواهید بود. این فالوورها کاملا هدفمند هستند و می توانند اهداف شما را تحقق بخشند. همچنین تعاملات با پیج شما افزایش خواهد یافت.

این تعاملات عبارتند از:

 • فالوو
 • لایک
 • کامنت
 • سیو
 • شیر
 • و …

افزایش تعاملات باعث می شود تا پیج شما محبوبت بیشتری در نزد فالوورها پیدا کند. همچنین باعث افزایش اعتماد و تراست پیج نزد دنبال کننده ه و الگوریتم های اینستا می شود. هر چه تراست پیج شما بالاتر رود، اینستاگرام پست های شما را به کاربران بیشتری نشان می دهد و به پست های شما تقدم بیشتری می دهد. از همه مهمتر با قرار دادن پست شما در بخش سرچ اینستاگرام موجب افزایش فالوورهای طبیعی پیج شما می شود.

قرار گرفتن پست در سرچ اینستاگرام

اینستاگرام در اپلیکشین خود بخشی به عنوان  explore instagram دارد. این بخش قبلا در نسخه وب این شبکه اجتماعی موجود نبود اما به تازگی به آن افزوده شده است. حتی جدیدا قسمت دایرکت نیز به نسخه وی اضافه شده است. در بخش اکسپلور پست های جالب از سایر کاربرانی که آن ها را فالوو نکرده ایم به نمایش گذاشته می شود. معمولا این پست ها بر اساس علاقه مندی های ما است. در این بخش حتی استوری های محبوب نیز به نمایش گذاشته می شود. الگوریتم اینستا به گونه ای طراحی شده است تا پست هایی را به کاربران نشان دهد که به آن علاقه دارند. به این شیوه توانسته است تا کاربران را هر چه بیشتر در شبکه اجتماعی خود نگه دارد. این روش باعث وابسته تر شدن کاربران به این شبکه اجتماعی می شود و روشی است برای دنبال کردن کسانی که نمی شناسند.

بهترین روش قرار گرفتن پست در سرچ اینستاگرام
بهترین روش قرار گرفتن پست در سرچ اینستاگرام

چطور عکس را در سرچ اکسپلور بذارم؟

برای این که عکس های شما در این بخش از اکسپلورر اینستاگرام قرار بگیرید باید بر طبق الگوریتمی که این اپلیکیشن طراحی کرده است رفتار کنید. این الگوریتم ها بر طبق رفتار کاربر عمل می کنند. اگر عکس های شما در این قسمت از سرچ اینستا به نمایش در نمی آید، می توانید از خدمات اکسپلور مستر مارکتینگ بهره بگیرید. با استفاده از این خدمات، قرار گرفتن پست و عکس در سرچ اینستاگرام را محقق کنید.

مزیت های رفتن به اکسپلور

قرار گرفتن پست در سرچ اینستاگرام و اکسپلور دارای مزیت های بسیاری است که می تواند باعث رشد و ترقی پیج شما شود. قطعا پست های شما هر چه بیشتر دیده شوند ، تعامل با پیج شما افزایش خواهد یافت و افراد بیشتری شما را فالوو خواهند کرد. افزایش تعامل و فالوورها به رشد هر چه بیشتر پیج ها کمک می کند و نقش اساسی در رشد و توسعه آن ها دارد.

برخی از مزیت های رفتن به سرچ

 • دیده شدن هر چه بیشتر محتوای شما
 • افزایش فالوورها اورگانیک و هدفمند
 • افزایش میزان تعامل کاربران به پیج
 • بیشتر شدن تعداد لایک های پست ها
 • کامنت های بیشتر برای پست ها
 • اشتراک گذاری پست ها توسط افراد

روش رفتن سریع به سرچ اینستاگرام

برای راحتی شما کاربران پکیجی را آماده کرده ایم تا به واسطه آن بتوانید پست های خود را با سریع ترین شکل ممکن و به شیوه ای آسان به قسمت سرچ و اکسپلور اینستا منتقل کنید. برای این کار می توانید از دکمه زیر استفاده کنید تا به صفحه مربوطه هدایت شوید. با وسیله این پکیج حرفه ای و تخصصی می توانید قرار گرفتن پست در سرچ اینستاگرام را تضمین کنید و به آسانی به این بخش منتقل شوید.