قیمت طراحی لوگو در تهران
14
ژانویه

قیمت طراحی لوگو در تهران

اگر کسب و کار جدیدی راه انداخته اید و یا به فکر برندسازی کسب و کار فعلی خود هستید یکی از المان هایی که باید به آن بپردازید طراحی لوگو اختصاصی است. اگر به دنبال قیمت طراحی لوگو در تهران هستید مستر مارکتینگ بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد و قبل از انجام کار به شما مشاوره رایگان در خصوص طراحی لوگو در شهر تهران می دهد. برای دیدن نمونه طراحی لوگو در شهر تهران می توانید به صفحه نمونه کارها مراجعه فرمایید.

شهر تهران

کلان شهر تهران بزرگترین شهر ایران است که بالغ بر 9 میلیون نفر جمعت دارد. این شهر با وجود مرکزیت و پایتختی آن به مرکزی برای تجمع کسب و کارها ، فروشگاه ها ، شرکت ها و ادارات تبدیل شده است. بشتر جمعیت تهران را پارسیان تشکیل می دهند و بزرگترین شهر پارسی زبان دنیاست. اما با این حال تمامی اقوام ایران در این شهر ساکن هستند و گستردگی قومیت بسیار بالایی را دارد.

از ویژگی های تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مرکزیت آن
 • فرصت های شغلی
 • درآمد بالا
 • بازار متمرکز
 • دسترسی آسان
 • انبوه مشتریان
 • تنوع کار
 • امکان پیشرفت
 • سرعت رشد

بسیاری از این کسب و کارها به معرفی کسب و کار خود نیازمند هستند و برای برندسازی نیاز به طراحی لوگو مناسب و مخصوص به خود دارند که معرف کار و فعالیت آن ها باشد. مستر مارکتینگ به تجربه زیادی که در این امر دارد بهترین گزینه برای این قبیل از کسب و کارها است.

طراحی لوگو در شهر تهران
قیمت طراحی لوگو در شهر تهران

طراحی لوگو اختصاصی

طراحی لگو که در انگلیسی به آن Logo design گفته می شود، از مهم ترین و تاثیر گذارترین اقدامات یک کسب و کار برای تبلیغات ماندگار و موثر در ذهن مخاطب است. هر چه تاثیرگذاری لوگو بیشتر باشد به همان میزان ماندگاری بیشتری در ذهن مشتری خواهد داشت.

از انواع طراحی لوگو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لوگو آرم
 • لوگو تایپ
 • لوگو مونوگرام
 • لوگو ترکیبی

در حقیقت لوگو یک عنوان به اشکال و صورت های مختلف گرافیکی و بصری است که طراحی این اشکال بستگی به سلیقه و خلاقیت طراحان گرافیک و نظر صاحب کسب و کار دارد.

نمونه طراحی لوگو در شهر تهران

لوگوهای طراحی شده توسط مستر مارکتینگ بسیار زیاد بوده و در تنوع بالایی قرار دارد. اما با این حال تعداد کمی از این کارها در بخش نمونه ها بارگذاری شده است و به مرور بر تعداد آن ها افزوده خواهد شد. برای دیدن نمونه های طراحی شده لوگو توسط مستر مارکتینگ می توانید به بخش مربوطه در سایت مراجعه فرمایید. برای دسترسی سریع تر می توانید از دکمه زیر استفاده کنید.

قیمت طراحی لوگو

یکی از مسائلی که قبل از طراحی لوگو باید به آن دقت شود، قیمت طراحی لوگو است. باید بر اساس بودجه ای مشخض کرده اید طراحی مناسب را انتخاب کنید. طراحی لوگو یک کار کاملا اختصاصی و حرفه ای است و بسیاری از طراحان معروف قیمت هایی بالا و نجومی را مطالبه می کنند که پرداخت آن در توان هر کسب و کاری نیست. با این حال مستر مارکتینگ با وجود ارائه طراحی ای حرفه ای هزینه ها را حد معقولی پایین نگه داشته تا کسب و کارهای متوسط و کوچک نیز بتوانند یک کار حرفه ای را با قیمتی مناسب دریافت کنند.

مناسب ترین قیمت زراحی لوگو توسط مستر مارکتینگ

قیمت طراحی لوگو تهران

مستر مارکتینگ با تمرکزی که بر روی شهر تهران دارد به بسیاری از کسب و کارها در تهران خدمات طراحی لوگو را داده است. رضایت اکثر مشتریان ما گویای کار بی نقص و حرفه ای است که موجب رضایت آن عزیزان گردیده است. شما در صورت تمایل به دریافت طراحی حرفه ای می توانید برای استعلام قیمت طراحی لوگو در تهران با شماره های مستر مارکتینگ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق صفحه تماس به ما پیام بگذارید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

مستر مارکتینگ : تحقق رویای کسب و کار