اکسپلور اینستاگرام چیست
07
ژانویه

اکسپلور اینستاگرام چیست ؟ | Instagram Explore

شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که اکسپلور اینستاگرام چیست ؟ اکسپلور اینستاگرام یکی از بهترین مکان های اینستاگرام برای افزایش فالوور واقعی است! در واقع با قرار گرفتن پست در سرچ اینستاگرام یا همان اکسپلور، باید منتظر سیل عظیم فالوورها به سوی پیج خود باشید!!

Instagram Explore یکی از بهترین شیوه های تبلیغ است.

درواقع بازاریابی اینستاگرامی بیشتر در تب اکسپلور اینستاگرام معنا پیدا می کند.

اما آیا راهی وجود دارد که پست ما در اکسپلور به نمایش در بیاید؟

بله وجود دارد! یکی از این راه ها خرید پکیج اکسپلور اینستاگرام مستر مارکتینگ است.

تاریخچه اکسپلور اینستاگرام

در نسخه های گذشته اینستاگرام، بجای تب اکسپلور اینستاگرام، تب پاپیولار یا تب محبوب وجود داشت! این دو تب تفاوت اساسی با یکدیگر دارند! در تب پاپیولار اینستاگرام که در قدیم کاربرد داشت و هم اکنون اثری از آن نمانده است، همانطور که از نامش پیداست، پست های محبوب در سراسر جهان و پست هایی که بیشترین لایک را از آن خود کرده بودند را به نمایش می گذاشت.
مشکل این روش این بود که مثلا پیج سلنا گومز (که بیشترین فالوورها را در آن زمان در دنیا داشت) همیشه در صدر بود و از این طریق لایک بیشتری نیز می گرفت و هیچگاه پایین نمی آمد! و همیشه اولین پستی که دیده میشد مربوط به پست سلنا بود!

برای رفع این مشکل، اینستاگرام تب اکسپلور را معرفی کرد.

تب اکسپلور برخلاف صفحه پاپیولار، محتواهایی را به نمایش می گذارد که براساس علایق هر کاربر شخصی سازی شده است! با این به روزرسانی هر شخصی نسبت به علایق خود پست های مرتبط را میبیند و مساوات در بین پیج ها بر قرار می شود.

اکسپلور اینستاگرام چیست ؟
اکسپلور اینستاگرام چیست ؟

کاربرد اکسپلور اینستاگرام چیست

اکسپلور اینستاگرام یکی از تب های اینستاگرام است که در آن پست های پیشنهادی به کاربر ارائه می دهد. این پیشنهاد بر اساس الگوریتم های اینستا است و برای هر کاربر محتوای متفاوتی را در تب اکسپلور به نمایش می گذارد. اینستاگرام در اکسپلور، تمامی تلاش خود را می کند تا پست هایی را به کاربر نشان بدهد که کاربر به آن ها علاقه دارد!

امیدوارم در این مطلب به سوال اکسپلور اینستاگرام چیست ؟ پاسخ کوتاهی داده باشیم.

سوالات خود را از ما بپرسید.