چطور می توانم سایت اینترنتی خود را رشد دهم
27
آگوست

چطور می توانم سایت اینترنتی خود را رشد دهم؟

یکی از مسائلی که بسیار مهم است، رشد کسب و کار اینترنتی است. این کار باعث افزایش مشتری و به دنبال آن افزایش فروش و درآمد خواهد شد. سایت های اینترنتی و مشاغل آنلاین پتانسیل بالایی برای رشد و کسب درآمد حداکثری دارند. یکی از سوالاتی که برای صاحبان این سایت ها پیش می آید، این است که چطور می توانم سایت اینترنتی خود را رشد دهم؟ در ادامه با مسترمارکتینگ همراه باشید تا به این سوال پاسخ دهیم.

چطور می توانم سایت اینترنتی خود را رشد دهم؟

اگر می خواهید تجارت آنلاین خود را توسعه دهید، باید تلاش کنید تا درآمد کسب کنید.

بیایید به سه واقعیت مهم در مورد بیشتر مشاغل آنلاین نگاه کنیم:

 • خود فرد اکثر کارها را انجام می دهد
 • باید برای مخارج پول را از کار خارج کند
 • پول زیادی برای استخدام و تیم سازی ندارد

انجام بیشتر کارها به وسیله خود فرد


انجام بیشتر کارها به وسیله خود فرد، نداشتن سرمایه کافی برای ساختن تیم و عدم توانایی در استخدام دیگران، بزرگترین مانع برای رشد یک کسب و کار آنلاین است. واقعیت این است که بیشتر صاحبان مشاغل آنلاین شغلی برای دیگارن ایجاد نکرده اند، آنها فقط برای خود شغل درست کرده اند. بنابراین ، تمرکز روزانه آنها روی پول درآوردن با تلاش خودشان است. تمرکز خود را در مورد چگونگی ایجاد یک کسب و کار که باعث درآمدزایی شود، بگذارید.

شما این کار را با کار کردن بر روی خود انجام می دهید.

این یک تغییر ظریف در کلمات است اما یک تغییر گسترده در طرز فکر و اجرا. کسب درآمد با یک کسب و کار به معنای ساختن شغلی نیست که درآمد کسب کند.

آیا می خواهید بدانید که چگونه این تغییر آغاز می شود؟

در تجارت شما چند کار وجود دارد که فقط شما می توانید انجام دهید. اگر واقعاً بخواهید تجارت آنلاین خود را توسعه دهید بعضی از کارها را نباید خودتان انجام دهید.

کارهایی که هیچ تخصصی در آن ندارید، شما را از رشدی که برای آن امید دارید، منحرف می کند. مثلا ممکن است یک شخص متخصص برای ایجاد تغییر در وب سایت شما 50 هزار تومان طلب کند. وقتی اصرار دارید خودتان آن تغییرات را انجام دهید ، شاید حدود 250 هزار تومان هزینه داشته باشد. یا ممکن است 500 هزار تومان هزینه داشته باشد. زیرا شما وقت خود را هدر داده اید. ممکن است کاری که یک ساعت برای یک فرد متخص زمان میبرده شما برای آن ساعت ها و شاید روزها وقت گذاشته باشید. شما زمانی را که می توانسته به رشد کار شما و کسب درآمد بیشتر منجر شود را هدر داده اید.

زمان شما برای کسب و کار ارزش دارد (به همین دلیل است که دانستن اینکه زمان شما برایتان ارزش دارد بسیار مهم است).

چطور می توانم وب سایت اینترنتی خود را رشد دهم؟
چطور می توانم وب سایت اینترنتی خود را رشد دهم؟

ساختار سودآوری به جای درآمد

خیلی جدی است بگذار توضیح بدهم…

بیشتر مشاغل از فرمول متعارف پیروی می کنند: درآمد – هزینه = سود.

این فرمول ، رفتار انسان را کاملاً نادیده می گیرد. به طور خاص ، قانون پارکیسون دیکته می کند که تقاضای ما برای یک منبع برای تأمین عرضه آن افزایش می یابد. حسابداری برای سود به عنوان منهای هزینه به معنای این است که به خودتان فرصتی می دهید تا اجازه دهید هزینه ها به همان سطح درآمد خود برسند. و تقریباً در همه موارد ، این کار را انجام می دهد!

صادق باشید: اگر شما صاحب مشاغل آنلاین هستید و تجربه محدودی دارید ، بعید به نظر می رسد که شما در مدیریت پول ، بودجه ریزی کسب و کار ، استخدام و سایر عواملی که در گزارش هزینه کار می کنند ، متخصص باشید. به روش های مختلف درست است؟ بنابراین می دانید که به احتمال زیاد هزینه های شما نسبت به درآمد شما بالا می رود. در بدترین حالت ، آنها با درآمد مطابقت دارند یا بیشتر از آن می شوند. در وحشتناک ترین موارد ، هزینه های شما قبل از پرداخت پول به شما و قبل از اینکه مالیات را کنار بگذارید ، درآمد شما را از بین می برد.

استفاده از الگوی سود اول

با بازسازی فرمول حسابداری می توانید به راحتی از وقوع همه این موارد جلوگیری کنید. با استفاده از الگوی سود اول می توانید سودآوری را تضمین کنید ، درآمد شخصی قابل توجهی را تضمین کرده و از پرداخت های مناسب و به موقع مالیاتی اطمینان حاصل کنید.

این مدل مانند این است: درآمد – سود – پرداخت مالک – مالیات = هزینه.

تغییر را می بینید؟

شما قبل از شروع خریدن چیزهایی برای اجرای مشاغل ، از تک تک مشاغل ضروری مراقبت می کنید. اگر نمی توانید کارهایی را که پس از همه ملزومات باقی مانده است ، اداره کنید ، یک تجارت سالم ، پایدار ندارید و تغییرات بزرگی لازم است.

توسعه تجارت آنلاین

روش های زیادی وجود دارد که می توانید “تجارت آنلاین خود را توسعه دهید”. شما می توانید سخت تر کار کنید ، محصولات جدید ایجاد کنید ، به مشتریان موجود اتکا کنید و چیزهای بیشتری را به آنها و غیره بفروشید.

این استراتژیهای معمولی “رشد” است که صاحبان مشاغل آنلاین روی آن تمرکز می کنند.

اما این شیوه کار کردن برای کسب و کارهای آنلاین اصلا مناسب نیست.

شما نمی توانید همان کارهای سنتی و شیوه قدیمی را در تجارت آنلاین ادامه دهید و توقع داشته باشید به سود بالا برسید. همین دلیل موجب می شود تا بسیاری از افراد به سود نرسند و مدام بگویند چرا من موفق نمی شوم؟!

کار به روش نوین

برای رشد واقعی کسب و کار آنلاین خود و ادامه این روند رشد ، باید کار به روش نوین را شروع کنید. کمک از افردا متخصص و داده ها به شما امکان می دهد مناطق کلیدی کسب و کار خود را بصورت عینی مدیریت کنید. این امر به شما قدرت می دهد تا تصمیم بهتری بگیرید و نتایج آن را آزمایش کنید. همچنین می توانید به سلامت کلی مشاغل توجه کافی داشته باشید تا بتوانید قبل از بروز اضطراری مشکلات را برطرف کنید.

تعیین اهداف

بهترین بخش در این مورد، تعیین اهداف است.

هنگامی که از افراد متخصص استفاده می کنید و شروع به تمرکز بر روی اهداف قابل اندازه گیری می کنید ، تجارت شما سریعتر و با ثبات تر رشد می کند.

این درست است که تجارت شما با یک تیم کوچک بیشتر رشد می کند.

چه معیارهایی را باید دنبال کنید؟

 • معیارهای کلیدی وب سایت
 • معیارهای رضایت مشتری
 • معیارهای دیداری برند
 • معیارهای رسانه های اجتماعی
 • معیارهای مالی
 • و غیره.


می توانید این معیارها را به همان اندازه پیچیده یا ساده به دلخواه خود انجام دهید. برای این این کار یک روند ساده وجود دارد که می توانید از آن کمک بگیرید.

به این روند توجه کنید:

 • داده ها را جمع آوری کنید
 • اهداف را مشخص کنید.
 • داده ها را بررسی کنید.

پیشرفت کار در صورتی که تنهایی کار کنید واقعاً کند است.

مدت ها زمان می برد تا به کسب درآمد کافی برسید.

برای همین می توان با کمک افراد متخصص به کار سرعت بخشید و به درآمدها افزود. افزایش درآمد هزینه های این افراد را کاملا پوشش می دهد و میزان سود شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

خدمات ما به شما

مسترمارکتینگ با جمع آوری تیمی قدرتمند به کاهش هزینه های استخدام و تیم سازی کسب و کار های آنلاین کمک کرده است. ما می توانیم به سرعت کسب و کار شما را رشد دهیم. شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.