ترفندهای لایک در اینستاگرام
13
مه

نحوه گرفتن لایک در اینستاگرام

لایک در اینستاگرام یک موضوع رایج برای کسانی که حساب کاربری در این پلتفرم دارند، می باشند و اکثر مردم مخصوصا نوجوانان و جوانان استفاده اینستاگرام جز جدایی ناپذیر زندگی آنهاست.

و همچنین تعداد لایک ها تاثیر زیادی بر روی ذهن مخاطبان شما دارد و باعث میشود که دنبال کنندگان به شما و محصولات و خدماتتان اعتماد کنند.

و یکی از اهداف بازاریابی رسانه های اجتماعی، کسب لایک بیشتر برای پست های شماست و یک تجربه کاربری بسیار مثبت را ارئه می دهد.

همچنین با توجه به نحوه کار کردن الگوریتم های اینستاگرام ، یکی از روش های رفتن به صفحه اکسپلور اینستاگرام این است که هر چه تعداد لایک در اینستاگرام بیشتر باشد، ممکن است پست های شما در صفحه اکسپلور اینستاگرام قرار بگیرد.

برای اینکه در صفحه اکسپلور اینستاگرام بدرخشید، میتوانید از پکیج اکسپلور اینستاگرام استفاده کنید.

ترفندهای گرفتن لایک در اینستاگرام

ترفند های زیادی برای گرفتن لایک در اینستاگرام بصورت طبیعی و ارگانیک وجود دارد که در این مقاله سعی کرده ایم که بطور کامل ارائه دهیم.

اما با توجه به اینکه گرفتن لایک با روش طبیعی بسیار زمانبر و یک فرآیند بلند مدت است، و با توجه به تاثیر فوق العاده لایک در اینستاگرام بر روی کسب و کار و خدمات شما، تیم مسترمارکتینگ یک پکیج لایک اینستاگرام ، با لایک های واقعی ارائه میکند. شما با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید خیلی سری و با هزینه کم به هدف خود در تجارت خود که گرفتن لایک می باشد برسید. پنل سوشال مدیا مستر مارکتینگ

یک کسب و کار اینترنتی یا هر تجارت دیگری، یک صفحه در اینستاگرام ایجاد میکند و امیدوار است، محصولات و خدمات خود را به افراد زیادی در سراسر کشور یا سراسر دنیا معرفی و عرضه کند.

اینستاگرام که یک اپلیکیشن شبکه ی اجتماعی رایگان است، برای به اشتراک گذاری فیلم و عکس استفاده می شود. و یکی از ابزارهای مهم هم برای بازاریابی رسانه های اجتماعی است و هم یکی از اهکارهای دیجیتال مارکتینگ می باشد.

برای آشنایی با بازاریابی رسانه های اجتماعی، به مقاله بازاریابی شبکه های اجتماعی چیست؟ مراجعه کنید.

برای آشنایی با دیجیتال مارکتینگ، به مقاله دیجیتال مارکتینگ چیست؟ مراجعه کنید.

این راهنما به شما کمک می کند تا با ایده ، استراتژی و نکاتی که به شما می آموزد چگونه لایک بیشتری در اینستاگرام کسب کنید.

نحوه گرفتن لایک در اینستاگرام

برای لایک در اینستاگرام عکسهای با کیفیت بگیرید

شاید فکر کنید که این موضوع یعنی گرفتن عکسهای با کیفیت را همه بدانند، اما خیلی از افراد و کسب و کارها از این موضوع اطلاعی ندارند و آن را انجام نمیدهند.

برای تهیه یک پست عالی در اینستاگرام به DSLR به ارزش چندین میلیون تومان احتیاج ندارید ، اما حداقل باید اطمینان حاصل کنید که نور شما خوب است و همه چیز در کانون توجه قرار دارد.

اگر می خواهید عکس هایی با کیفیت و ظاهری عالی بگیرید، حداقل از یک گوشی هوشمند استفاده کنید. عکس های زیبا، از نظر روانشناختی لذت بخش تر هستند. و این به معنی گرفتن بیشتر لایک در اینستاگرام است.

برای لایک در اینستاگرام از یک فیلتر ثابت استفاده کنید

شاید فکر کنید این کار بیهوده است، اما سازگار بودن طرح فیلترهای شما یکی از راههای برای ایجاد کسب و کار در اینستاگرام شماست.

استفاده از همان مجموعه فیلترها (یک یا دو!) برای همه عکس های شما به شما کمک می کند تا یک هویت بصری پایدار را در حساب اینستاگرام خود ایجاد و حفظ کنید.

و این باعث می شود عکسهای شما فوراً در فیدهای دنبال کننده شما قابل تشخیص باشند ، به رسمیت شناخته شوند و لایک های بیشتری را به دست آورند.

یک ابزار خلاقانه مانند Instasize با طیف گسترده ای از فیلترها در سبک های مختلف پیدا کنید تا زیبایی شناسی کاملی را که می خواهید، بدست آورید.

پست ها را در پلتفرمهای دیگر ارسال کنید

حساب اینستاگرام خود را به شبکه های اجتماعی دیگر مانند ( فیسبوک و توییتر ) متصل و مرتبط کنید. و با ارسال پست های خود به شبکه های اجتماعی دیگر انها را با افراد بیشتری از مناطق مختلف به اشتراک بگذارید.

این امر به شما کمک میکند. که ترافیک پروفایل خود در شبکه های اجتماعی دیگر را به سمت اینستاگرام خود هدایت کنید که باعث گرفتن بیشتر لایک در اینستاگرام میشود.

برای لایک در اینستاگرام از هشتگ های محلی استفاده کنید

استفاده از هشتگ های محلی یک روش عالی برای دستیابی به مشتریان بالقوه در نزدیکی شما است.

حساب های محلی محبوب را پیدا کنید (می توانید جستجوی سریع گوگل را برای “حساب های برتر اینستاگرام در [شهر]” انجام دهید) و ببینید چه هشتگ هایی برای عکس های خود استفاده می کنند.

از این هشتگ ها استفاده کنید ، و این شانس خوبی است برای اینکه می توانید با افرادی که در نزدیکی شما هستند و یا با حساب هایی که علاقه دارند عکس های شما یا شغل شما را نشان دهند ، ارتباط برقرار کنید.

برای دریافت خدمات بیشتر برای اینستاگرام مانند ، فالور اینستاگرام، لایک اینستاگرام، ویو اینستاگرام و خدمات IGTV کلیک کنید

برای لایک در اینستاگرام از هشتگ های محبوب استفاده کنید

اگر چه استفاده از هشتگ های محبوب برای دستیابی به کاربران نزدیک شما نیست، اما استفاده از ان می تواند زمانی برای شما مفید باشد که به دنبال دستیابی به گروه بزرگی از کاربران اینستاگرام هستید.

استفاده از هشتگ های معروف به شما کمک می کند تا تصاویر شما توسط افراد بیشتری مشاهده شود ، که یک روش آسان برای جمع کردن تعداد زیادی لایک در اینستاگرام شما است.

به یاد داشته باشید که آنها لایک با کیفیت نیستند ، اما اگر شما فقط به دنبال راهی برای افزایش اعتبار حساب خود هستید ، این روش خوبی است.

لوکیشن خود را مشخص کنید

اضافه کردن لوکیشن در عکس های شما به افراد آن منطقه اجازه می دهد تا عکس های شما را راحت تر ببینند.

تگ کردن به یک مکان عمومی (مانند “مرکز شهر” به جای یک رستوران خاص) شانس دیدن مردم را افزایش می دهد.

افرادی که در نزدیکی شما هستن بیشتر با پست شما درگیر خواهند شد، به این معنی که شما شانس خوبی برای گرفتن لایک بیشتر در اینستاگرام خود دارید.

تاثیر لایک در اینستاگرام

برای لایک در اینستاگرام به ازای لایک کردن جایزه تعیین کنید

همه عاشق چیزهای رایگان هستند ، دادن جایزه به ازای لایک کردن، برای گرفتن بیشتر لایک در اینستاگرام بسیار موثر است.

یک عکس جذاب از جوایز خود مشخص کنید و در آن نحوه دریافت جایزه با لایک کردن را توضیح دهید.

برای لایک در اینستاگرام به ازای تگ کردن جایزه تعیین کنید

همانند نکته بالا یعنی جایزه به ازای لایک کردن. برای بدست اوردن تعداد لایک بیشتر یا دنبال کنندگان بیشتر مخاطبان خود را ترغیب کنید که دئستان خود را زیر پست شما تگ کنند.

برای لایک در اینستاگرام با اینفلوئنسرها شریک شوید

یک اینفلوئنسر در تجارت خود پیدا کنید تا بتوانید با آن همکاری کنید. از آنها بخواهید که عکسی از محصولات یا صفحه شما را با محصول خود در هر دو پروفایل کاری و شخصی که دارند ، ارسال کنند.

این به کسب و کار شما کمک می کند تا به افراد بیشتری در بازار هدف خود برسید و اعتبار خود را از طریق معیارهای شبکه اجتماعی افزایش دهید.

برای لایک در اینستاگرام با برندهای دیگر شریک شوید

درست مانند داشتن همکاری با یک اینفلوئنسر ، همکاری با یک برند تجاری که یک محصول مکمل در صنعت شما را ارائه میدهد (نه یک رقیب!)، می تواند به شما کمک کند تا به تعداد بیشتری از افراد در بازار هدف خود برسید.

برای لایک در اینستاگرام پست های خود را تبلغ کنید

گرچه تقریباً به اندازه فیس بوک سخت نیست ، اما اینستاگرام برای برندهایی که به دنبال افزایش لایک بصورت دستی از نظر ارگانیک ، سخت است.

بهره گیری از بستر تبلیغات اینستاگرام برای تبلیغ پست های شما ، به شما کمک می کند تا به افرادی که قبلاً دنبال کننده شما نبودند، برسید.

گزینه های هدفمند و قدرتمند آن (همان با پلت فرم تبلیغات فیس بوک است) به شما امکان می دهد با دقت افرادی را انتخاب کنید افرادی که تبلیغات شما را می بینند.

اگر هدفگذاری شما صحیح و محتوای شما جذاب باشد ، می توانید مطمئن باشید که دنبال کننده های بیشتری را که علاقه مند به تجارت شما هستند ، بدست می آورید ، این یعنی لایک بیشتر.

برای لایک در اینستاگرام از پیج های پرقدرت استفاده کنید.

به دنبال حساب های تأثیرگذاری در تجارت خود باشید و این اکانت ها را در پست های جدید خود (در خود عکس ، نه در کپشن) مشخص کنید.

این روش نه تنها این حسابها را از عکسهای جدید شما آگاه می کند بلکه می تواند عکسهای شما را نیز در قسمت “تگ شده ها” در فیدهایشان نشان دهد.

این یک روش مفید برای دستیابی به مخاطبان دیگر در بازار هدف شماست و احتمالاً می تواند شما را در این حساب های تأثیرگذار برجسته کند.

برای لایک در اینستاگرام از مخاطبان و مشتریان خود عکس ارسال کنید

ارسال عکس از مشتریان و کاربران شما روشی بسیار جذاب برای تعامل بیشتر با افرادی است که کسب و کار شما را به یک تجارت موفق تبدیل می کنند.

که این عکس ها نه تنها واقعی تر هستند، بلکه جذابتر نیز می باشند. و این به معنای این است که افراد بیشتری شما را دنبال خواهند کرد و لایک بیشتری دریافت میکند.

برای آشنایی با گرفتن لایک در اینستاگرام می توانید به لینک های زیر نیز مراجعه کنید.

چگونه در عکسهای اینستاگرام خود لایک بیشتری کسب کنید

6 راه برای لایک بیشتر در پست های اینستاگرام خود

همانگونه که پیشتر اشاره شد، گرفتن لایک در اینستاگرام یک پروسه زمانبر می باشد و نیاز به یک استراتژی دارد و باید برای ان هزینه زیادی را پرداخت کنید و با توجه به تاثیری که تعداد لایک ها بر تجریه کاربری مخاطبان شما دارد

تیم مسترمارکتینگ شما را برای رسیدن سریع به این هدف مهم کمک میکند. پس میتوانید از همین امروز شروع کنید و با هزینه بسیار کم تعداد لایک پست های خود را افزایش دهید. پس عجله کنید و روی لینک زیر کلیک کنید. پنل سوشال مدیا مستر مارکتینگ