تبلیغات رایگان گوگل
06
سپتامبر

تبلیغات رایگان گوگل

تبلیغات رایگان در گوگل – چه تبلیغاتی می توانم در گوگل داشته باشم؟ چطور می توانیم در گوگل دیده شویم و خود را به میلیون ها نفر معرفی کنیم؟ قطعا شما هم می خواهید خود را به کاربران بی شمار گوگل نشان دهید و از پتانسیل آن برای تبلیغ و جذب مشتری استفاده کنید. مسلما تمام کسب و کارهای آنلاین نیاز به دیده شدن دارند و می خواهند که خود را به انبوهی از مشتریان نشان دهند. در ادامه با مسترمارکتینگ همراه باشید تا درباره تبلیغات رایگان در گوگل با شما صحبت کنیم.

به شما می گوییم که چگونه به رایگان در گوگل تبلیغ کنید.

تبلیغات رایگان گوگل

گوگل یک موتور جستجوی بی رقیبت است که توانسته جایگاه خود را در طی سالیان به دست آورد. این موتور جستجو به سرعت در حال رشد است و قابلیت های بیشماری را به دنیای وب معرفی کرده است. گوگل تمامی این خدمات را به صورت رایگان به کاربران خود می دهد. در طی سالیان گذشته گوگل کاملا رایگان بوده است و هیچ هزینه ای را از کاربران خود دریافت نکرده است. در حقیقت سال ها است که گوگل در حال ارائه خدمات رایگان به تمامی انسان ها است.

اما درآمد گوگل از کجاست؟

مسلما گوگل برای تامین هزینه های خود باید راه هایی را برای درآمد زایی انتخاب کند. تبلیغات یکی از این راه ها است. در حقیقت گوگل با نشان دادن تبلیغات به کاربران خود توانسته است به درآمد های بسیاری دست پیدا کند که غیرقابل تصور است. همه کسب و کارها برای دیده شدن نیاز به معرفی خود و تبلیغ دارند. یکی از موثرترین این راه ها استفاده از امکانات گوگل است. که البته هزینه بر است. خیلی از مشاغل برای جذب مشتری به تبلیغات گوگلی روی آورده اند و نتیجه های بسیار خوبی را به دست آورده اند. این نوع از تبلیغ در مقایسه با سایر روش ها از هزینه کمتر و بازخورد بالاتری برخوردار است.

راه های تبلیغات در گوگل:

  • ادورز
  • ادسنس

ادورز

ادورز نوعی از تبلیغ است که در لیست جستجوی گوگل نشان داده می شود.

ادسنس

در این روش تبلیغات در سایت ها نشان داده می شوند.

تبلیغات در گوگل

برای تبلیغات در گوگل شما قبل از هرچیزی نیاز دارید که یک وب سایت برای خودتان داشته باشید. شما می توانید با داشتن وب سایت در گوگل از هر دو روش استفاده کنید. با پرداخت هزینه می توانید سایت خود را به میلیون ها کاربر نشان دهید. محصولات خود را عرضه کنید و یا خدمات خود را ارائه دهید. استفاده از هر دو روش ملزم به پرداخت هزینه است. تا زمانی که هزینه را پرداخت کنید دیده می شوید.

تبلیغ رایگان در گوگل
تبلیغ رایگان در گوگل

تبلیغ رایگان در گوگل

اما برای تبلیغ رایگان در گوگل باید در این موتور جستجوی میلیونی دیده شوید.

روش هایی برای جذب ترافیک و دیده شدن در گوگل وجود دارد. شما می توانید با طراحی یک سایت قدم اول را بردارید. برای این که در تجارت آنلاین خود به موفقیت دست پیدا کنید باید از رقبای خود پیشی بگیرید و به نتایج اول گوگل برسید. تجارت الکترونیکی مسلما به تعداد هر چه بیشتر بازدیدکنندگان سایت شما بستگی دارد. شما می توانید با تولید محتوا و انجام سئو به بازدید بالایی دست پیدا کنید. این کار کاملا رایگان است و می توانید با کمی تلاش به آن دست پیدا کنید. در این صورت شما ترافیک اورگانیک و طبیعی را به سایت خود جذب می کند که باعث افزایش سود شما خواهد شد.

مزایای ترافیک اورگانیک:

  • ورودی بالا برای سایت
  • افزایش فروش محصولات
  • بازدهی دائمی و مستمر
  • برندسازی و شناخته شدن

کمک متخصصین

همانگونه که عنوان شد این کار کاملا رایگان است. اما اگر تخصص کافی در این زمینه ندارید و یا حوصله انجام آن را ندارید و می خواهید با سرعت بیشتری به موفقیت برسید، می توانید از کمک متخصصین مستر مارکتینگ استفاده کنید. ما می توانیم با هزینه های بسیار کم نسبت به سایر همکارانمان وب سایتی به روز را برای شما طراحی کنیم. طراحی سایت با وردپرس امکاناتی به نظیر با قیمت ارزان به شما می دهد. همچنین می توانیم تولید محتوا و سئو سایت شما را نیز برعهده بگیریم. اگر برای شبکه های اجتماعی نیز به کمک نیاز داشتید، ما یک تیم حرفه ای برای این کار داریم.

برای دریافت مشاوره می توانید با ما تماس بگیرید.

خط ویژه: 09127030430

تلفن: 02128426590

ایمیل: [email protected]