قیمت طراحی لوگو اختصاصی ارزان
05
ژوئن

قیمت طراحی لوگو اختصاصی

قیمت طراحی لوگو اختصاصی یکی از معیارهای انتخاب طراح برای ساخت لوگو است که بسیاری از کسب و کارها به آن توجه ویژه ای دارند. برخی دیگر بر خلاف این نظر به دنبال طراحی بهتری هستند و به بهای آن توجه زیادی نمی کنند. با این حال مسترمارکتینگ با تخصص بسیار و نیروهای توانمندی که در اختیار دارد قادر به طراحی انواع لوگوهای حرفه ای و با کیفیت با قیمتی مناسب است. از این رو نیازی نیست که نگران قیمت طراحی اختصاصی لوگوی خود باشید. برای استعلام قیمت طراحی لوگو اختصاصی ارزان می توانید با شماره تماس های ما ارتباط برقرار کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

قیمت طراحی لوگو اختصاصی

هزینه یک لوگو برای کسب و کار شما بسته به الزامات ، اندازه مشاغل ، در صورت مراجعه مجدد ، میزان تحقیق و استراتژی مورد نیاز و موارد دیگر متفاوت خواهد بود. بهتر است قبل از طراحی به هدفی که از آن دنبال می کنید فکر کنید و با یک سناریوی منطقی به سمت ساخت لگو بروید. در بسیاری از موارد اگر لوگوی شما به خوبی طراحی شود تا سال ها نیازی به ریدیزاین و یا طراحی مجدد آن نخواهید داشت. بهتر است بیشتر به فکر نوع طراحی و سبک آن باشید تا قیمت طراحی لوگو اختصاصی برای شما اهمیت داشته باشد. طراحی یک لوگوی اختصاصی می تواند بیشتر از قیمت آن ارزش و سود داشته باشد.

با این حال ما قیمت طراحی لوگو اختصاصی را ارزان نگه داشته ایم اما از کیفیت کار چیزی کم نکرده ایم تا رضایت شما مشتریان گرامی را کسب کنیم. ما مزایای خوبی را برای شما در نظر گرفته ایم که شامل موارد زیر می شود.

مزایای طراحی لوگوی مستر مارکتینگ:

 • قیمت پایین طراحی لوگو
 • طراحی اختصاصی و تخصصی
 • مشاوره پیش از طراحی لوگو

هزینه طراحی یک لوگو چقدر است؟

بسته به نوع طراحی و کسب و کار شما ممکن است این رقم متفاوت باشد. مهارت و شهرت طراح ، تعداد اتودهایی که میزند و زمانی که برای طراحی آن صرف می کند ، می تواند در قیمت تمام شده آن تاثیر داشته باشد. اگر شما یک تجارت کوچک یا یک استارتاپ هستید و یا این که یک شرکت بزرگ و صنعتی هستید که به دنبال طراحی لگوی با کیفیت هستید ، می توانید با ما تماس حاصل فرمایید تا علاوه بر مشاوره رایگان از قیمت های ما آگاهی پیدا کنید. توجه داشته باشید که تیم طراحی ما بسیار حرفه ای بوده اما هزینه هایی به مراتب پایین تر از سایر همکاران از شما دریافت خواهند نمود.

قیمت طراحی لوگو اختصاصی

معیارهای تعیین قیمت لوگو

برای این که قیمت لوگو را بتوان محاسبه کرد باید معیارهایی را در نظر داشت که بر تعیین قیمت یک لوگوی خوب تاثیر گذار است و می تواند قیمت آن را کاهش و یا افزایش بدهد. این معیارها باعث جذابیت لوگو می شوند و به بهتر دیده شدن آن کمک می کنند. همچنین معیاری برای طراحی تخصصی لوگو است.

این معیارها عبارتند از :

 • سبک طراحی
 • تنوع رنگ
 • نوع لوگو
 • تعیین استراتژی
 • هدف گذاری
 • فرمت های آن
 • کیفیت طراحی آن
 • طراح آن
 • تعداد اتودها
 • زمان گذاشته شده

طراحی لوگو اختصاصی ارزان

قیمت یکی از عواملی است که در طراحی لوگو نقش اساسی دارد و بسیاری از مشتریان به آن توجه خاصی دارند. از این رو مسترمارکتینگ قیمت ها را تا میزان زیادی ارزان نگه داشته است اما از کیفیت کار چیزی کم نکرده است تا رضایت مشتریان خود را فراهم سازد. قیمت های مجموعه ما با توجه به کیفیت بالای کارها در مقابل قیمت های سایر همکاران به مراتب پایین تر است. ما توجه ویژه ای به شرایط مشتریان خود داشته ایم و شرایط کنونی کشور را مد نظر خود قرار داده ایم.

ساخت لوگو اختصاصی

در ساخت لوگوی اختصاصی معیارهای زیادی بایستی مورد توجه قرار گیرد تا به مرور زمان از تازگی لوگو کاسته نشود. اگر به دنبال طراحی لوگوی خوب هستید می توانید با اطمینان کار خود را به ما بسپارید تا یک کار حرفه ای را با قیمتی ارزان به شما تقدیم کنیم. تیم مستر مارکتینگ یکی از بخش های مجموعه بزرگ گروه مهندسی اردلان معینی است که خدمات بسیار مفیدی را به افراد و کسب و کارها ارائه می دهد. این مجموعه به صورت تخصصی در زمینه طراحی سایت ، طراحی لوگو و مدیریت شبکه های اجتماعی فعالیت دارد.