پاک کردن اکسپلورر اینستاگرام
08
ژوئن

پاک کردن اکسپلورر اینستاگرام

پاک کردن اکسپلورر اینستاگرام یا حذف دائم آن یکی از کارهایی است که برخی از کاربران این اپلیکیشن محبوب تمایل به انجام آن دارند. برخی دیگر نیز می خواهند تعدادی از پست های این تب را حذف نموده تا دیگر نمایش داده نشود. همیشه افرادی پیدا می شوند که به دنبال پاک کردن تب و پست اکسپلور اینستاگرام باشند. اما آیا راهی برای پاک کردن اکسپلورر اینستاگرام وجو دارد؟ در ادامه با ما همراه باشید تا کمی درباره آن صحبت کنیم… در ادامه به شما می گوییم که چگونه اکسپلور اینستاگرام را تغییر دهیم و راه تغییر اکسپلور اینستاگرام چگونه است.

در ادامه می گوییم که چگونه اکسپلور اینستاگرام را پاک کنیم؟

می توانید ویدیوی آموزشی زیر را نیز مشاهده کنید.

پاک کردن اکسپلور اینستاگرام

اینستا یکی از اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی محبوب در دنیا است و طرفداران بسیاری زیادی در سراسر دنیا دارد. در مواقعی ممکن است که پست هایی را در بخش اکسپلورر به شما نشان دهد که مایل به دیدن آن ها نباشید و به فکر پاک کردن اکسپلورر اینستاگرام افتاده باشید. در حالت کلی نمی توان این تب را از این برنامه حذف کرد و راهی برای حذف اکسپلور اینستاگرام وجود ندارد اما ما در ادامه روشی را به شما نشان می دهیم تا دیگر پست های مزاحم برای شما نشان داده نشود. بدین روش می توانید این بحش از اینستاگرام را برای خود شخصی سازی کنید. با بهینه شدن این بخش ، دگیر نیازی به پاک کردن اکسپلورر اینستاگرام وجود ندارد. به همین خاطر شما می توانید از این ابزار بهترین استفاده را ببرید.

پاک کردن اکسپلور اینستاگرام
پاک کردن اکسپلورر اینستاگرام

چگونه اکسپلور اینستاگرام را پاک کنیم

در این بخش به شما یاد می دهیم که چطور پست های مزاحم اکسپلور اینستاگرام را پاک کنیم. تغییر اکسپلور اینستاگرام باعث می شود تا دیگر محتوایی که دوست ندارید به شما نمایش داده نشود. معمولا شخصی سازی این بخش باعث می شود تا پست هایی که مورد علاقه شما است به شما نشان داده شود. در ادامه به شما می گوییم که چگونه محتوای نامناسب اکسپلور اینستاگرام را پاک کنیم؟

پاک کردن پست اکسپلور اینستاگرام

در ابتدا بایست به قسمت اکسپلور اینستاگرام بروید.

سپس بر روی پست هایی که علاقه ندارید کلیک کنید و سه نقطه بالای آن را بزنید. با زدن سه ‌نقطه گزینه ‌های دیگری برای شما نمایش داده می ‌شود که از میان آن ‌ها گزینه see fewer posts like this را انتخاب کنید. این عبارت به معنای آن است که ” پست های کمتری مانند این را مشاهده کنید “. پس از انتخاب سه نقطه بالا متنی حاوی تیکت سبز رنگی به شما نشان داده خواهد شد که به معنای این است که این پست و مشابه آن جزو علایق شما نیست و از این به بعد از این دست پست ها کمتر به شما نمایش داده می‌شود. با این روش می توانید به پاک کردن پست های ناخواسته اکسپلور بپردازید.

پاک کردن پست اکسپلور اینستاگرام
پاک کردن پست اکسپلور

این کار را ادامه دهید تا به مرور اینستا به چیزهایی که به آن علاقه ندارید پی ببرد و چنین پست هایی را به شما کمتر نشان بدهد. درست که این شبکه اجتماعی از الگوریتم ها و هوش مصنوعی پیشرفته ای برای یافتن علایق کاربران خود استفاده می کند اما ما با این روش می توانیم سیگنال قوی تری از علایق خود به آن بدهیم.

تغییر اکسپلور اینستاگرام

همانطور که متوجه شدید تغییر اکسپلور اینستاگرام باعث می شود تا دیگر پست های نامناسب به کاربران اینستا نمایش داده نشود. با این روش پست هایی به کاربران نمایش داده می شود که باب میلشان باشد.

دلایل حذف پست های اینستا

از دلایلی که برای حذف این پست ها وجود دارد ، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شلوغ بودن این تب
  • پست های نامناسب
  • عدم علاقه به آن
  • آزار مخاطب ها
  • مصرف اینترنت زیاد
  • کاهش سرعت گوشی
  • هنگ کردن گوشی
  • پر شدن فضای ذخیره

پاک کردن تب اکسپلور اینستاگرام

همانطور که عنوان شد در حال حاضر راهی برای پاک کردن این تب وجود ندارد زیرا که این تب جزو ساختار اصلی این برنامه است و از طرفی باعث افزایش ماندگاری کاربران در این شبکه اجتماعی می شود و در پی آن باعث افزایش درآمد آن شده است. از این رو امکان پاک کردن اکسپلور اینستاگرام در این اپلیکیشن قرار داده نشده است و کاربران باید با آن مراعات کنند.

چگونه اکسپلور اینستاگرام را تغییر دهیم

تغییر دادن اکسپلور اینستاگرام یکی از راه هایی است که به ما کمک می کند تا پست های مورد علاقه ما به نمایش گذاشته شود. با این کار می توان از پست های نامناسب جلوگیری کرد. این امر باعث می شود تا دیگر این پست ها به ما نشان داده نشود.

چگونه اکسپلور اینستاگرام را ریست کنیم

ریست کردن اکسپلور در حقیقت بهینه سازی محتوای آن است. این کار به شما کمک می کند تا محتوایی که دوست دارید را در این بخش ببنید و آن محتواهایی که مورد علاقه شما نیست، به شما نشان داده نشود. ریست اکسپلور اینستاگرام به شما کمک می کند تا همیشه محتوای مورد علاقه خود را در اکسپلورر ببینید. در مطلبی که خواندید به شما یاد دادیم که چگونه پست های نامناسب اکسپلور اینستاگرام را ریست کنیم. امیدواریم از این مطلب رضایت داشته باشید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.