ربات ارسال پست اینستاگرام
12
جولای

بهترین ربات ارسال پست اینستاگرام

اگر برای ارسال پست های خود در اینستاگرام به یک دستیار حرفه ای نیاز داشتید می توانید بهترین ربات ارسال پست اینستاگرام را خریداری کنید. این ربات همانند یک دستیار حرفه ای و منظم اینستا می تواند پست های شما را در اینستاگرام منتشر کند. علاوه بر آن می تواند کاربران را فالوو کند، لایک و کامنت بگذارد و مانند یک مدیر ، پیج شما را مدیریت کند. مسترمارکتینگ با عرضه این ربات قدرتمند، برای رفع نیاز شما عزیزان اقدام کرده است. شما می توانید با خرید بهترین ربات ارسال پست اینستاگرام به رشد هر چه بیشتر پیج خود کمک کنید.

بهترین ربات ارسال پست اینستاگرام

زمان بندی پست ها و ارسال هر روزه آن یکی از مواردی است که می تواند نرخ تعامل کارابران را با پیج شما افزایش دهد و باعث شود تا افراد بیشتری شما را فالوو کنند، کامنت بگذارند و شما را لایک کنند. اما انجام این کار زمان بر است و همه افراد زمان انجام آن را ندارند. از این رو می توان در یک روز به یکباره ده ها پست را در این ربات وارد کنید و هر کدام را زمان بندی کنید تا در روز و زمان مقرر در پیج ارسال شوند. با این روش خواهید توانست جریان پست گذاری در صفحه اینستاگرامی خود را منظم کنید و اعتماد کاربران خود را به دست آورید.

برخی از مزایای استفاده از این ربات عبارتند از :

  • زمان بندی پست ها در زمان مقرر
  • ارسال پست ها در روزهای مشخص
  • ارسال راس ساعت های تعیین شده
  • دریافت و ذخیره یکباره پست ها

بهترین ربات ارسال پست اینستاگرام
خرید بهترین ربات ارسال پست اینستاگرام

ربات هوشمند اینستاگرام

ربات ها در واقع دستیارهای حرفه ای شما هستند تا هر کاری را که برای آن ها مشخص کرده اید به صورت مداوم و منظم انجام دهند. این ربات ها می توانند به صورت 24 ساعته و بدون وقفه وظایف شما را بر عهده بگیرند. ربات هوشمند اینستاگرام به گونه ای طراحی شده است که رفتارهای طبیعی از خود نشان دهد و مانند یک مدیر واقعی پیج شما را مدیریت کند. از این رو نباید نگران الگوریتم ها و جریمه های اینستا باشید.

برخی از فعالیت های این ربات :

  • فالو کردن پیج های افرادی که هدف قرار داده اید
  • لایک کردن پست ‌های اهدافی که مشخص کرده اید
  • کامنت گذاشتن زیر پست ‌های پیج های هدف
  • ارسال دایرکت با متن دلخواه شما به افراد هدف
  • ارسال پست ها در زمان بندی مشخص شده
  • جذب مخاطب واقعی و طبیعی برای پیج شما

چرا باید از ربات استفاده کنیم ؟

ربات ها می توانند به جای یک مدیر واقعی پیج ها را مدیریت کنند. اگر امکان استخدام یک مدیر واقعی را برای پیج خود دارید بهتر است که از یک نیروی انسانی برای این کار بهره ببرید. اما اگر امکان پرداخت هزینه به نیروهای تمام وقت را ندارید می توانید از ربات ها برای این منظور استفاده کنید. البته در بسیاری از موارد نیز ما شاهد بوده ایم که بسیاری از مدیران صفحات اینستاگرام نیز از این ربات ها به عنوان کمک استفاده می کنند. این ربات ها باعث نظم دهی به پیج و مدیریت زمان می شوند و می توانند بسیاری از وظایف یک مدیر را به عهده بگیرند.