16
سپتامبر

اکشن بلاک اینستاگرام چیست؟

اکشن بلاک اینستاگرام چیست و چطور باید این مشکل را برطرف کرد؟

محتوا پنهان
1 اکشن بلاک اینستاگرام چیست و چطور باید این مشکل را برطرف کرد؟
1.1 اکشن بلاک یا همان Action Blocked در اینستاگرام به معنای محدود شدن فعالیت پیج شما میباشد. این ویژگی یکی از قابلیت‌های جدید اینستاگرام است که مدتی است گریبان گیر کاربران بسیاری از جمله پیج‌هایی شده است که از ربات‌های غیر استاندارد استفاده میکنند. اینستاگرام در آپدیت‌های جدیدی که داشته است به مراتب نسبت به گذشته بسیار سخت‌گیر تر شده است. این موضوع هم از قاعده‌های جدید اینستاگرام مستثنا نیست!به طور کل، اینستاگرام و حتی سایر شبکه‌های اجتماعی و حتی به طور مثال سرویس‌های ارائه دهنده ایمیل و … در صورتی که تشخیص دهند شما کاری به صورت تبلیغاتی یا غیر حالت عادی و به اصطلاح اسپم (SPAM) انجام میدهید، بسیار روی فعالیت شما حساس میشوند و فعالیت شما را محدود یا حتی متوقف میکنند!در اینستاگرام هر پیج متناسب با وضعیتی که دارد و میزان نرخ تعامل،‌ تا حد مشخصی را میتواند در هر ساعت فعالیت داشته باشد. مثلا یک پیج میتواند در هر ساعت ۱۰۰ پست را لایک کند و برای ۵۰ پست کامنت بگذارد و …حال اگر از حد مجاز خود عبور کند با پیغام اکشن بلاک روبه‌رو میشود!راه برطرف شدن این پیغام عدم فعالیت کامل شماست. البته گفته میشود که میتوانید با ورود به پیج از طریق مرورگر کامپیوتر خود و تغییر پسورد آن، این مشکل را برطرف کنید!

اکشن بلاک یا همان Action Blocked در اینستاگرام به معنای محدود شدن فعالیت پیج شما میباشد. این ویژگی یکی از قابلیت‌های جدید اینستاگرام است که مدتی است گریبان گیر کاربران بسیاری از جمله پیج‌هایی شده است که از ربات‌های غیر استاندارد استفاده میکنند.
اینستاگرام در آپدیت‌های جدیدی که داشته است به مراتب نسبت به گذشته بسیار سخت‌گیر تر شده است. این موضوع هم از قاعده‌های جدید اینستاگرام مستثنا نیست!

به طور کل، اینستاگرام و حتی سایر شبکه‌های اجتماعی و حتی به طور مثال سرویس‌های ارائه دهنده ایمیل و … در صورتی که تشخیص دهند شما کاری به صورت تبلیغاتی یا غیر حالت عادی و به اصطلاح اسپم (SPAM) انجام میدهید، بسیار روی فعالیت شما حساس میشوند و فعالیت شما را محدود یا حتی متوقف میکنند!

در اینستاگرام هر پیج متناسب با وضعیتی که دارد و میزان نرخ تعامل،‌ تا حد مشخصی را میتواند در هر ساعت فعالیت داشته باشد. مثلا یک پیج میتواند در هر ساعت ۱۰۰ پست را لایک کند و برای ۵۰ پست کامنت بگذارد و …
حال اگر از حد مجاز خود عبور کند با پیغام اکشن بلاک روبه‌رو میشود!

راه برطرف شدن این پیغام عدم فعالیت کامل شماست. البته گفته میشود که میتوانید با ورود به پیج از طریق مرورگر کامپیوتر خود و تغییر پسورد آن، این مشکل را برطرف کنید!